Ignatiy Lansov modellikka o‘tib, mashhurlik qozondi
Iyun oyida 23 yoshli Ignatiy Lansov, Vnukovo aeroporti tezkor harakat guruhi xodimi, ijtimoiy tarmoqlarda tarqalgan videolar orqali keng ommaga tanildi va ko‘plab muxlislar e’tiborini qozondi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
Tez orada u Open Up Models Management modellik agentligi bilan shartnoma imzolab, yangi karyerasini boshladi. Bu haqida Peopletalk xabar berdi.
Ignatiy Ufada tug‘ilgan va o‘smirlik chog‘ida Moskvaga ko‘chib o‘tgan. U faol va ijodiy inson sifatida tanilgan bo‘lib, musiqa bilan shug‘ullanadi, raqamli illustratsiyalar yaratadi va hayvonlarni sevadi.
O‘z ijodini ijtimoiy tarmoqlarda faol ravishda namoyish etadi. Modellik agentligi vakillari uning iste’dodi va tashqi ko‘rinishiga virusli videolardan so‘ng e’tibor qaratdi.
Agentlik saytida ta’kidlanishicha, ular uchun asosiy tamoyillar professionallik, mehnatsevarlik va insonparvarlikdir. Shuningdek, Lansovning shaxsiy hayoti ham qiziqish uyg‘otmoqda.
U turmush qurgan bo‘lib, rafiqasi Nastya bilan metroda uchrashgan, keyinchalik esa aeroportda ham uchrashuvlari bo‘lgan. Juftlik o‘tgan yil noyabr oyida rasmiy nikohdan o‘tgan.

Игнатий Лансов перешел в моделлинг и стал популярным
В июне 23-летний Игнатий Лансов, сотрудник группы быстрого реагирования аэропорта Внуково, стал известен широкой публике благодаря видео, распространенным в социальных сетях, и привлек внимание многих поклонников. Об этом сообщает Zamin.uz.
Вскоре он подписал контракт с модельным агентством Open Up Models Management и начал свою новую карьеру. Об этом сообщает Peopletalk.
Игнатий родился в Уфе и в подростковом возрасте переехал в Москву. Он известен как активный и творческий человек, увлекается музыкой, создает цифровые иллюстрации и любит животных.
Он активно демонстрирует свое творчество в социальных сетях. Представители модельного агентства обратили внимание на его талант и внешность после вирусных видео.
На сайте агентства подчеркивается, что для них основными принципами являются профессионализм, трудолюбие и гуманизм. Также личная жизнь Лансова вызывает интерес.
Он женат, познакомился с супругой Настей в метро, а позже у них были встречи и в аэропорту. Пара официально зарегистрировала брак в ноябре прошлого года.