McDonald’s BTS bilan TinyTAN to‘plamini taqdim etdi
McDonald’s fast-fud sohasida yetakchi brend sifatida Janubiy Koreyaning mashhur BTS guruhi bilan yangi hamkorlikni yo‘lga qo‘ydi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu hamkorlik doirasida kompaniya maxsus Happy Meal to‘plamlarini taqdim etdi. Ushbu to‘plamlarda BTS guruhining a’zolaridan ilhomlangan TinyTAN o‘yinchoqlari mavjud.
Bu haqida Peopletalk nashri xabar berdi. McDonald’s tomonidan berilgan ma’lumotga ko‘ra, yangi to‘plamda guruhning yetti a’zosi – Jungkook, V, Jimin, Suga, Jin, RM va J-Hope tasvirlangan ikki xil kolleksiya mavjud.
Birinchi to‘plam Throwback Edition nomi bilan atalib, 2021 yildagi BTS Meal reklamasidagi liboslarni aks ettiradi. Ikkinchi to‘plam esa Encore Edition bo‘lib, guruhning so‘nggi hamkorlikdagi sahnadagi ko‘rinishlaridan ilhomlangan.
Shuningdek, hamkorlik haqidagi rasmiy e’lon berilgan kuni ijtimoiy tarmoqlarda TinyTAN personajlari kiygan liboslar suratlari hamda TinyTAN Happy Meal to‘plamlari sotiladigan 66 mamlakat ro‘yxati ham taqdim etildi. Bu yangi loyiha McDonald’s va BTS muxlislariga alohida sovg‘a bo‘lib, ularning o‘zaro aloqalarini yanada mustahkamlashga xizmat qiladi.

McDonald's представил коллекцию TinyTAN с BTS
McDonald's, являясь ведущим брендом в сфере фастфуда, начал новое сотрудничество с популярной южнокорейской группой BTS. Об этом сообщает Zamin.uz.
В рамках этого сотрудничества компания представила специальные наборы Happy Meal. В этих наборах есть игрушки TinyTAN, вдохновленные участниками группы BTS.
Об этом сообщает издание Peopletalk. По информации от McDonald's, в новой коллекции представлены две серии с изображениями семи участников группы – Джонгука, Ви, Чимина, Сугу, Джина, RM и Джей-Хоупа.
Первая коллекция называется Throwback Edition и отражает наряды из рекламы BTS Meal 2021 года. Вторая коллекция – Encore Edition, вдохновленная последними сценическими образами группы в их недавнем сотрудничестве.
Кроме того, в день официального объявления о сотрудничестве в социальных сетях были опубликованы фотографии нарядов персонажей TinyTAN, а также список из 66 стран, где будут продаваться наборы TinyTAN Happy Meal. Этот новый проект является особым подарком для поклонников McDonald's и BTS и способствует укреплению их взаимных связей.