Qrimda yosh sho‘ng‘ichi suv ostida turmush qurishni taklif qildi
Qrimning Tarxankut burnida yosh sho‘ng‘ichi sevgilisiga noodatiy tarzda turmush qurishni taklif qildi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
New York Post nashrining xabar berishicha, 21 yoshli Krasnoyarsk shahridan bo‘lgan Daniil uzoq yillardan beri birga bo‘lgan sevgilisi Nastyaga suv ostida nikoh taklifini bildirdi. Suv ostida bo‘lgan paytda Nastya toshli dengiz tubini o‘rganayotgan edi.
To‘satdan u toshlar orasida mohirlik bilan joylashtirilgan shampan shishasini ko‘rib qoldi. Qiziqib, shishani bo‘shatishga urindi.
Shu paytda orqasiga o‘girilib qarasa, qo‘lida uzuk va ochiq quti tutgan Daniilni ko‘rib hayratda qoldi. Sevgi lahzasini yanada unutilmas qilish maqsadida Daniil uzukni suv ostidagi pufakchalar orasida Nastyaning barmog‘iga taqdi.
Shundan so‘ng ular qo‘l ushlashib birga suzib ketishdi. Uch yildan beri birga bo‘lgan juftlik yoz oylarida daromad olish uchun Qrimga keladi.
Ularning dengizga bo‘lgan umumiy muhabbati ularni bir kun qirg‘oqda hayotlarini birga qurishga undamoqda. Bu voqea ularning sevgisini yanada mustahkamladi va kelajakka bo‘lgan umidlarini oshirdi.

В Крыму молодой ныряльщик предложил пожениться под водой
В Крыму, на мысе Тарханкут, молодой ныряльщик сделал своей возлюбленной необычное предложение руки и сердца. Об этом сообщает Zamin.uz.
По информации издания New York Post, 21-летний Даниил из Красноярска, который много лет встречается со своей девушкой Настей, сделал ей предложение под водой. Во время погружения Настя изучала каменистое дно моря.
Вдруг она заметила искусно спрятанную среди камней бутылку шампанского. Заинтересовавшись, она попыталась открыть бутылку.
В этот момент, обернувшись, она увидела Даниила с кольцом и открытой коробочкой в руках и была поражена. Чтобы сделать этот момент ещё более незабываемым, Даниил надел кольцо на палец Насти среди пузырьков под водой.
После этого они взялись за руки и вместе поплыли. Пара, которая вместе уже три года, приезжает в Крым летом, чтобы заработать.
Их общая любовь к морю побуждает их однажды построить совместную жизнь на берегу. Это событие ещё больше укрепило их любовь и повысило надежды на будущее.