Samanta Ramsdell: Eng katta og‘iz sohibasi!
Amerikalik bloger va Ginnes rekordlari kitobi sohibi Samanta Ramsdell o‘zining noodatiy qobiliyati bilan yana ijtimoiy tarmoqlarda katta shov-shuvga sabab bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda “Metropoles” xabar berdi. U bir tishlashda katta hajmdagi ovqatni yuta olish qobiliyatini namoyish qilib, ko‘pchilikni hayratga soldi.
Ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari bu videolarni qizg‘in muhokama qilishmoqda. Ayrimlar hazil tariqasida uning stomatologi har safar butun og‘izni tekshirishni yaxshi ko‘rishini aytgan bo‘lsa, boshqalar ushbu videolar sun’iy intellekt yordamida yaratilgan bo‘lishi mumkinligini ta’kidlashgan.
Samanta Ramsdell o‘z faoliyatini 2019-yilda boshlagan. Ammo pandemiya davrida og‘zining hajmini ko‘rsatadigan videolari orqali mashhurlikka erishgan.
U dastlab bu xususiyatini kamchilik deb hisoblagan, keyinchalik esa o‘ziga xoslikni qabul qilib, uni yutuqqa aylantirgan. Ginnes rekordlari kitobi ma’lumotlariga ko‘ra, Samantaning og‘zi 6,52 santimetrgacha ochiladi.
Bu ko‘rsatkich ayollar orasida eng katta hisoblanadi. U og‘ziga bir necha burger yoki katta o‘lchamdagi olmani sig‘dira oladi.
Samanta TikTok’dagi kulgili videolari orqali keng omma orasida mashhur bo‘lgan. U TikTok faoliyatidan oldin sotuvchi va sahna komigi sifatida ishlagan.

Саманта Рамсделл: Обладательница самой большой рта!
Американская блогер и обладательница Книги рекордов Гиннесса Саманта Рамсделл вновь вызвала большой ажиотаж в социальных сетях благодаря своей необычной способности. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает «Metropoles». Она продемонстрировала способность проглотить большое количество еды за один укус, что удивило многих.
Пользователи социальных сетей активно обсуждают эти видео. Некоторые в шутку отметили, что её стоматолог, вероятно, любит проверять всю ротовую полость при каждом визите, другие же предположили, что эти видео могли быть созданы с помощью искусственного интеллекта.
Саманта Рамсделл начала свою деятельность в 2019 году. Однако популярность ей принесли видео, демонстрирующие размер её рта, во время пандемии.
Сначала она считала эту особенность недостатком, но позже приняла её и превратила в достижение. Согласно данным Книги рекордов Гиннесса, рот Саманты открывается до 6,52 сантиметра.
Этот показатель является самым большим среди женщин. Она может вместить в рот несколько бургеров или большое яблоко.
Саманта стала широко известна благодаря своим забавным видео в TikTok. До начала деятельности в TikTok она работала продавцом и сценической комедианткой.