Ronaldu Tramp bilan uchrashuvdan so‘ng minnatdorlik bildirdi
Portugaliyalik taniqli futbolchi, 40 yoshli Krishtianu Ronaldu AQShning sobiq prezidenti Donald Tramp bilan uchrashuvdan so‘ng ijtimoiy tarmoqlarda minnatdorlik bildirgan murojaatini e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ronaldu o‘z postida prezident Tramp va uning rafiqasi tomonidan ko‘rsatilgan hurmat va mehmondo‘stlik uchun alohida minnatdorlik izhor qilgan. U shunday deydi: "Taklif va menga hamda bo‘lajak turmush o‘rtog‘im Jorjinaga ko‘rsatilgan samimiy e’tibor uchun rahmat, janob prezident.
Har bir inson dunyoga biror ahamiyatli narsa bag‘ishlashi mumkin. Men esa yangi avlodlarni jasorat, mas’uliyat va tinchlikka asoslangan kelajak qurishga ruhlantirishga tayyorman." Futbol yulduzi uchrashuvning ijobiy ruhda o‘tganini alohida ta’kidlab, hamkorlik va ilhom manbalari haqida o‘z fikrlarini bildirib o‘tgan.

Роналду выразил благодарность после встречи с Трампом
Известный португальский футболист, 40-летний Криштиану Роналду опубликовал в социальных сетях обращение с благодарностью после встречи с бывшим президентом США Дональдом Трампом. Об этом сообщает Zamin.uz.
В своем посте Роналду выразил особую благодарность президенту Трампу и его супруге за проявленное уважение и гостеприимство. Он сказал: "Спасибо за приглашение и искреннее внимание, оказанное мне и моей будущей супруге Джорджине, господин президент.
Каждый человек может подарить миру что-то значимое. Я же готов вдохновлять новое поколение на построение будущего, основанного на смелости, ответственности и мире." Футбольная звезда особо подчеркнул, что встреча прошла в позитивном ключе, и поделился своими мыслями о сотрудничестве и источниках вдохновения.