Megan Markl: "Farzandlarim bilan birga o‘rganaman"
Megan Markl shahzoda Garridan tug‘ilgan qizi haqida Harper’s Bazaar jurnaliga bergan intervyusida qiziqarli fikrlar bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Unga ko‘ra, qizalog‘i ish uchrashuvlari davomida onasining tizzasiga o‘tirib, faoliyat jarayonlarida ishtirok etadi. Masalan, brendning budjeti muhokama qilinayotgan yoki kreativ loyihalar rejalashtirilayotgan paytlarda ham shunday holatlar kuzatiladi.
Megan o‘z ofisining oshxona yonida joylashgani tufayli uydan ishlash imkoniyatiga ega ekanligini katta ne’mat deb biladi. Bu unga farzandlariga yaqin bo‘lish va ularni tarbiyalashda faol ishtirok etish imkonini beradi.
Aktrisa biznesda farzandlari uchun yaxshi namuna bo‘lishga intiladi. Uningcha, bolalari — Lilibet va Archi — hayotni tez o‘rganish yoshidadir va ular uchun jasorat muhim qadriyat bo‘lishi kerak.
Megan o‘zini ideal ona deb hisoblamaydi, ammo bolalarini xatolarni qabul qilishga va jasoratli bo‘lishga o‘rgatadi. U o‘z farzandlarining jasurlikning asl qadrini anglashlarini xohlaydi.
Shuningdek, shahzoda Garrining bolalarcha samimiyligi va o‘yinqaroqligi tarbiya jarayonida katta ahamiyat kasb etishini ta’kidlaydi. Megan mukammallikka intilishning shart emasligini qayd etadi.
U inson hayotidagi asosiy maqsad nafaqat muvaffaqiyat, balki baxt ham bo‘lishi kerakligini aytadi. «Hech narsa ideal emas.

Меган Маркл: "Я учусь вместе с моими детьми"
Меган Маркл поделилась интересными мыслями в интервью журналу Harper’s Bazaar о своей дочери, рожденной от принца Гарри. Об этом сообщает Zamin.uz.
По ее словам, дочь во время рабочих встреч садится к ней на колени и участвует в рабочих процессах. Например, такие ситуации происходят, когда обсуждается бюджет бренда или планируются креативные проекты.
Меган считает большим благом то, что ее офис находится рядом с кухней, что дает ей возможность работать из дома. Это позволяет ей быть ближе к детям и активно участвовать в их воспитании.
Актриса стремится быть хорошим примером для своих детей в бизнесе. По ее мнению, дети — Лилибет и Арчи — находятся в возрасте быстрого освоения жизни, и для них важной ценностью должен быть смелость.
Меган не считает себя идеальной матерью, но учит детей принимать ошибки и быть смелыми. Она хочет, чтобы ее дети понимали истинную ценность храбрости.
Также она подчеркивает, что детская искренность и игривость принца Гарри имеют большое значение в воспитательном процессе. Меган отмечает, что стремиться к совершенству не обязательно.
Она говорит, что главная цель в жизни человека должна быть не только успех, но и счастье. «Ничто не идеально.