U xavfsizligini ta’minlaydigan qo‘riqchilarning doimiy nazorati tufayli hayotida yuzaga kelgan qiyinchiliklarni tasvirlab berdi. Bu haqida Kay o‘z fikrlarini mashhur bloger Logan Polning "Impaulsive" podkastida bildirgan.
Kayning so‘zlariga ko‘ra, qo‘riqchilarning doimiy hamrohligi uning erkinligiga jiddiy ta’sir ko‘rsatmoqda. U kundalik vaziyatlarda ham o‘zini noqulay his qilayotganini yashirmadi.
“Do‘stlarim bilan vaqt o‘tkazayotganimda yoki oddiy uchrashuvlarda qo‘riqchilarning yaqin masofada bo‘lishi juda g‘alati tuyuladi. Masalan, ular bir metr orqamda tursa, bu holat muloqotga ta’sir qiladi”, — deydi Kay.
Kay romantik uchrashuvlar paytida ham noqulaylik sezishini qo‘shimcha qildi. “Bir yigit bilan uchrashuvda bo‘lib, agent ikki stol narida kuzatib tursa, bu juda noqulay.
Ammo bunga e’tibor bermaslikka harakat qilaman”, — dedi u. Shuningdek, Kay bobosi Donald Tramp prezidentlikka qayta saylanganidan so‘ng bu holatga ko‘nikishga majbur bo‘lganini aytdi.
U qo‘riqchilarni kundalik hayotining bir qismi sifatida qabul qilishga o‘rgangan. Uning so‘zlariga ko‘ra, shunga o‘xshash nazorat amakisi Barron Trampga ham taalluqli.
Barronning uchrashuvga chiqishi uchun maxsus xavfsizlik choralari ko‘rilgani, hatto Trump Tower binosining butun bir qavati tekshirilgani aytiladi. Kay hozircha oila qurish haqida o‘ylamayotgani, avval karerasiga e’tibor qaratmoqchi ekanini ta’kidladi.
Uning onasi Vanessa Tramp ham doim unga “avvalo karera, keyin boshqa narsalar” deb maslahat beradi. Kay o‘z oldiga golf bo‘yicha professional karera qurishni va musobaqalarda muvaffaqiyatga erishishni maqsad qilganini ma’lum qildi.
Vanessa Tramp bir paytlar model bo‘lgan va besh farzandni voyaga yetkazgan. Kay ham onasining maslahatlariga amal qilib, hayotini rejalashtirishni o‘z oldiga maqsad qilib olgan.

Внук Дональда Трампа Кей открыл личную жизнь
Внук 18-летний Кей Трамп бывшего президента США Дональда Трампа откровенно рассказал о проблемах в своей личной жизни. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он описал трудности, с которыми столкнулся в жизни из-за постоянного контроля охранников, обеспечивающих его безопасность. Об этом Кей рассказал в подкасте известного блогера Логана Пола "Impaulsive".
По словам Кея, постоянное сопровождение охранников серьёзно влияет на его свободу. Он не скрывал, что чувствует себя неловко даже в повседневных ситуациях.
«Когда я провожу время с друзьями или на обычных встречах, присутствие охранников на близком расстоянии кажется очень странным. Например, если они стоят в метре позади, это влияет на общение», — говорит Кей.
Кей добавил, что испытывает дискомфорт и во время романтических свиданий. «Когда я на свидании с парнем, а агент наблюдает за нами за два стола, это очень неудобно.
Но я стараюсь не обращать на это внимания», — сказал он. Также Кей отметил, что после повторного избрания его деда Дональда Трампа президентом ему пришлось привыкнуть к такой ситуации.
Он научился воспринимать охранников как часть своей повседневной жизни. По его словам, подобный контроль касается и его дяди Баррона Трампа.
Говорят, что для выхода Баррона на встречу были приняты специальные меры безопасности, даже проверялся целый этаж здания Trump Tower. Кей пока не думает о создании семьи, предпочитая сосредоточиться на карьере.
Его мать Ванесса Трамп также всегда советует ему «сначала карьера, потом всё остальное». Кей заявил, что поставил перед собой цель построить профессиональную карьеру в гольфе и добиться успехов на соревнованиях.
Ванесса Трамп когда-то была моделью и воспитала пятерых детей. Кей, следуя советам матери, поставил перед собой задачу планировать свою жизнь.