Amerikalik bloger pushti rangga
Amerikalik bloger Kitten Key Sera o‘zining noodatiy nikoh marosimi bilan diqqat markazida bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U sevimli pushti rangiga bo‘lgan cheksiz muhabbati tufayli aynan shu rangga "turmushga chiqdi". Kittenning so‘zlariga ko‘ra, bu qaror uning uzoq yillik orzusi edi.
Bu haqda Mirror nashri xabar berdi. Marosim AQSHning Las-Vegas shahrida o‘tkazildi.
Tadbirda barcha mehmonlar va kelin pushti rang kiyimlarda bo‘lishdi. Kitten marosimga pushti rangdagi avtomobilda keldi va nikoh maydoniga pushti atirgul yaproqlari ostida yurib bordi.
U o‘ziga pushti rangli uzuk ham sovg‘a qildi. Kittenning aytishicha, bu noodatiy nikoh 40 yillik "munosabatlarining" yakuni bo‘ldi.
Uning fikriga ko‘ra, pushti rang unga o‘ziga xoslik va quvonch baxsh etadi. U shunday deydi: "Har kuni ishga borayotganimda qora va kulrang kiyimdagi odamlarni ko‘raman.
Ularda o‘ziga xoslik yo‘q. Ammo men o‘zimni ulardan farqli ravishda pushti flamingo kabi his qilaman." Eslatib o‘tamiz, bu g‘oya unga ikki yil avval bir yosh bola tomonidan taklif qilingan edi.
Shu tariqa, Kitten o‘z orzusini amalga oshirishga qaror qildi va bu noodatiy nikohni hayotga tatbiq etdi.

Американский блогер "вышел замуж" за розовый цвет
Американская блогерша Киттен Кей Сера оказалась в центре внимания благодаря своей необычной церемонии бракосочетания. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она вышла замуж именно за свой любимый розовый цвет из-за безграничной любви к нему. По словам Киттен, это решение было её давней мечтой.
Об этом сообщает издание Mirror. Церемония прошла в Лас-Вегасе, США.
Все гости и невеста были одеты в розовое. Киттен приехала на церемонию на розовом автомобиле и прошла к месту бракосочетания под лепестками розового цвета.
Она также подарила себе розовое кольцо. По словам Киттен, этот необычный брак стал итогом 40-летних «отношений».
По её мнению, розовый цвет дарит ей индивидуальность и радость. Она говорит: «Каждый день, идя на работу, я вижу людей в чёрной и серой одежде.
У них нет индивидуальности. Но я чувствую себя иначе — как розовый фламинго». Напомним, что эту идею ей предложил двухлетний ребёнок два года назад.