Saratov shahrida bir bola kanalizatsiya qudug‘iga tushib ketib, jarohat olgani haqida xabar berildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda 15-fevral kuni mahalliy prokuratura matbuot xizmati ma’lum qildi. Prokuratura tomonidan berilgan ma’lumotga ko‘ra, voqea 14-fevral kuni tushdan keyin Ulyanovskaya va Volskaya ko‘chalari chorrahasida sodir bo‘lgan.
Hozirda Oktyabr tumani prokuraturasi ushbu holat yuzasidan tergov ishlari boshlaganini ma’lum qilgan. Hodisa tafsilotlari va bola holati yuzasidan qo‘shimcha ma’lumotlar taqdim etilishi kutilmoqda.
Prokuratura mazkur voqea yuzasidan barcha zarur choralarni ko‘rmoqda va mas’ul tashkilotlarning javobgarligi o‘rganilmoqda.

В Саратове ребенок упал в колодец и получил травму
В Саратове сообщается, что ребенок упал в канализационный колодец и получил травмы. Об этом сообщил Zamin.uz.
Об этом 15 февраля сообщил пресс-служба местной прокуратуры. По данным прокуратуры, инцидент произошел 14 февраля днем на перекрестке улиц Ульяновская и Вольская.
В настоящее время прокуратура Октябрьского района сообщила о начале расследования данного случая. Ожидается предоставление дополнительной информации о деталях происшествия и состоянии ребенка.
Прокуратура принимает все необходимые меры по данному инциденту и изучает ответственность ответственных организаций.