U 2011 yildan buyon bosh vazirlar qarorgohida yashab kelmoqda. Bu vaqt ichida Larri bir qancha bosh vazirlar davrini bosib otdi — Devid Kemeron, Tereza Mey, Boris Jonson, Liz Trass, Rishi Sunak va Kir Starmer davrlari uning guvohi bo‘ldi.
Har bir siyosiy o‘zgarishdan so‘ng ham Larri o‘z joyini saqlab qoldi. 19 yoshli mushuk rasman hukumat binolaridagi kemiruvchilarga qarshi kurashuvchi sifatida tan olingan.
Uning rasmiy unvoni — bosh sichqon bo‘lib, bu lavozim unga maxsus e’tibor va muomalani beradi. Bosh vazirlar almashaveradi, siyosiy davrlar o‘zgaraveradi, ammo Larri Dauning-stritdagi o‘z lavozimini doimo saqlab kelmoqda.
U hozirgi kunda ham bosh vazirlar qarorgohida o‘z vazifasini bajarib kelmoqda va Britaniya siyosatining doimiy ishtirokchisiga aylandi.

Ларри всех премьер-министров перебил.
Знаменитый кот Ларри, проживающий на Даунинг-стрит, стал символом политической жизни Великобритании. Об этом сообщило Zamin.uz.
Он живет в резиденции премьер-министров с 2011 года. За это время Ларри застал эпохи нескольких премьер-министров — свидетелем его пребывания стали периоды Дэвида Кэмерона, Терезы Мэй, Бориса Джонсона, Лиз Трасс, Риши Сунака и Кира Стармера.
После каждой политической смены Ларри сохранял свое место. 19-летний кот официально признан борцом с грызунами в правительственных зданиях.
Его официальный титул — главный мышелов, и эта должность обеспечивает ему особое внимание и отношение. Премьер-министры сменяют друг друга, политические эпохи меняются, но Ларри неизменно сохраняет свой пост на Даунинг-стрит.
В настоящее время он продолжает выполнять свои обязанности в резиденции премьер-министров и стал постоянным участником британской политики.