Payme xizmati kundalik to‘lovlarni nafaqat qulay, balki foydali qilish maqsadida rivojlantirilmoqda. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
Kompaniya foydalanuvchilarning fikrlarini diqqat bilan tinglaydi va ularning ehtiyojlarini hisobga oladi. Shu sababli, payme people sodiqlik dasturi doirasida ballar yig‘ish o‘rniga, tovarlar va xizmatlar uchun to‘lovlarda 1 foizlik keshbek joriy etildi.
Ushbu keshbek payme plus obunasi orqali ilovada mavjud. Payme people dasturida oldindan to‘plangan ballar saqlanib qoladi va ularni payme people bo‘limida cheklovlarsiz ishlatish mumkin bo‘ladi.
Biroq yangi ballar yig‘ish 12 avgustdan boshlab to‘xtatiladi. Agar sizda savollar tug‘ilsa, payme mijozlarni qo‘llab-quvvatlash xizmati qisqa 1350 raqami yoki ilova ichidagi chat orqali yordam berishga tayyor.
Dasturdagi o‘zgarishlar xizmatni yanada sodda, tushunarli va foydali qilishga qaratilgan muhim qadamdir. Barcha yangiliklar va mahsulotlar haqida batafsil ma’lumotni payme.uz saytida topishingiz mumkin.

Payme вводит систему кэшбэка с 12 августа
Сервис Payme развивается с целью сделать повседневные платежи не только удобными, но и выгодными. Об этом сообщает Upl.uz.
Компания внимательно слушает мнения пользователей и учитывает их потребности. Поэтому в рамках программы лояльности Payme People вместо накопления баллов введен 1% кэшбэк на оплату товаров и услуг.
Этот кэшбэк доступен в приложении через подписку Payme Plus. Накопленные ранее баллы в программе Payme People сохранятся, и их можно будет использовать без ограничений в разделе Payme People.
Однако сбор новых баллов будет приостановлен с 12 августа. Если у вас возникнут вопросы, служба поддержки Payme готова помочь по короткому номеру 1350 или через чат в приложении.
Изменения в программе являются важным шагом, направленным на упрощение, понимание и полезность сервиса. Подробную информацию обо всех новостях и продуктах можно найти на сайте payme.uz.