Buxoroda yo‘qolgan Irana Rustamova qidirilmoqda
Buxoro viloyati IIB matbuot xizmatidan ma’lum qilinishicha, viloyat hududida istiqomat qiluvchi Rustamova Irana Istam qizi yo‘qolganligi sababli qidiruv ishlari olib borilmoqda. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
U o‘z uyidan noma’lum tomonga ketib, hozirgacha uning qaerdaligiga oid hech qanday ma’lumot mavjud emas. Qidiruv ishlari davom etmoqda.
Agar siz qidirilayotgan qizni ko‘rgan bo‘lsangiz yoki uning qaerda ekanligini bilsangiz, iltimos, 102 qisqa raqamiga yoki 98 274-32-62 telefon raqamiga murojaat qiling. Ma’lumot bergan shaxslarning shaxsiyati maxfiy saqlanishi kafolatlanadi.
Fuqarolarning o‘z vaqtida bergan xabarlari qizning topilishida muhim ahamiyatga ega bo‘lishi mumkin. Iltimos, bunday holatlarda befarq bo‘lmaslik va yordam berishga harakat qilish lozim.

В Бухаре разыскивается пропавшая Ирана Рустамова
По информации пресс-службы МВД Бухарской области, проводятся поисковые работы в связи с пропажей Рустамовой Ираны Истамовны, проживающей на территории области. Об этом сообщает Upl.uz.
Она ушла из своего дома в неизвестном направлении, и до сих пор нет никаких сведений о ее местонахождении. Поисковые работы продолжаются.
Если вы видели разыскиваемую девушку или знаете, где она может находиться, пожалуйста, обратитесь по короткому номеру 102 или по телефону 98 274-32-62. Личность сообщивших будет гарантированно сохранена в тайне.
Сообщения граждан могут иметь важное значение для нахождения девушки. Пожалуйста, не будьте равнодушными в таких случаях и постарайтесь помочь.