Hududiy elektr tarmoqlari aksiyadorlik jamiyati texnik ishlar o‘tkazilishini ma’lum qildi. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
Ushbu ishlar «HET BILLING» dasturiy kompleksining qisqa muddatli ishlashida uzilishlar yuzaga kelishiga sabab bo‘lishi mumkin. Texnik ishlar tizimni rejalashtirilgan modernizatsiyasi doirasida amalga oshirilmoqda va uning barqarorligi hamda samaradorligini oshirishga qaratilgan.
Shu sababli, tizimga bog‘liq xizmatlardan foydalanishda vaqtinchalik muammolar paydo bo‘lishi ehtimoli mavjud. Kompaniya mijozlardan yuzaga kelishi mumkin bo‘lgan noqulayliklar uchun uzr so‘raydi va ushbu choralarga tushuncha bilan qarashni so‘raydi.
Bu ishlar uzoq muddatli xizmat sifatini yaxshilash maqsadida bajarilmoqda. Modernizatsiya tugagach, tizim yanada ishonchli va tezkor ishlashiga erishiladi.
Foydalanuvchilarga «HET BILLING» tizimidan foydalanish bilan bog‘liq operatsiyalarni rejalashtirishda vaqtinchalik cheklovlarni hisobga olish tavsiya etiladi.

В системе HET BILLING начинаются технические работы
Региональная электрическая сеть акционерное общество сообщило о проведении технических работ. Об этом сообщает Upl.uz.
Эти работы могут привести к сбоям в краткосрочной работе программного комплекса «HET BILLING». Технические работы проводятся в рамках запланированной модернизации системы и направлены на повышение ее стабильности и эффективности.
По этой причине существует вероятность временных проблем при использовании услуг, связанных с системой. Компания приносит извинения клиентам за возможные неудобства и просит отнестись к этим мерам с пониманием.
Эти работы выполняются с целью улучшения качества обслуживания в долгосрочной перспективе. После завершения модернизации система будет работать более надежно и быстро.
Пользователям рекомендуется учитывать временные ограничения при планировании операций, связанных с использованием системы «HET BILLING».