Mashhur aktyorlar o‘rtasida ziddiyatlar oshkor bo‘ldi
Kino va seriallar olamida kamera ortidagi muhit doimo iliq va do‘stona bo‘lmaydi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ba’zan aktyorlar o‘rtasida shunday ziddiyatlar yuzaga keladiki, bu nafaqat ularning ishlashiga salbiy ta’sir ko‘rsatadi, balki butun suratga olish jarayonini murakkablashtiradi. Masalan, “Taxtlar o‘yini” serialining muxlislari Lena Xedi va Jerom Flinn birgalikda hech qachon sahnada ko‘rinmaganini payqashgan.
Bu sabablaridan biri ularning shaxsiy munosabatlaridagi keskinlik bo‘lib, Lena sobiq sevgilisi bilan birga suratga tushishni istamagan. Xabarlarga ko‘ra, maydonda sovuq muhit hukm surgan va aktrisa unga nisbatan kuchli nafrat his qilgan.
Shuning uchun ularning qahramonlari filmda uchrashmagan. Shunga o‘xshash holat “Tez va g‘azablangan” filmida ham bo‘lgan.
Vin Dizel va Duyeyn Jonson o‘rtasidagi kelishmovchiliklar oshkor bo‘lib, Jonson ijtimoiy tarmoqlarda ham o‘z fikrlarini bildirgan. Natijada, ular “Tez va g‘azablangan 8” filmida birga sahnaga chiqa olishmagan.
Jonson keyinchalik bu farqni ish uslublaridagi tafovutlar bilan izohlab, yana hamkorlik qilmasligini ma’lum qilgan. Shu tariqa, mashhur filmlarning yorqin sahnalari ortida ko‘pincha muxlislar bilmaydigan shaxsiy ziddiyatlar va murakkab munosabatlar yashirin qoladi.

Между известными актёрами вспыхнули конфликты
В мире кино и сериалов обстановка за камерой не всегда тёплая и дружелюбная. Об этом сообщает Zamin.uz.
Иногда между актёрами возникают такие конфликты, которые не только негативно влияют на их работу, но и усложняют весь процесс съёмок. Например, поклонники сериала «Игра престолов» заметили, что Лена Хиди и Джером Флинн никогда не появлялись вместе на экране.
Одной из причин этого стало напряжение в их личных отношениях: Лена не хотела сниматься вместе с бывшим возлюбленным. По сообщениям, на площадке царила холодная атмосфера, и актриса испытывала к нему сильную неприязнь.
Поэтому их персонажи в фильме не встречались. Похожая ситуация произошла и в фильме «Форсаж».
Были раскрыты разногласия между Вином Дизелем и Дуэйном Джонсоном, который также высказывал своё мнение в социальных сетях. В результате они не смогли появиться вместе в фильме «Форсаж 8».
Позже Джонсон объяснил это различиями в стилях работы и заявил, что больше не будет сотрудничать. Таким образом, за яркими сценами известных фильмов часто скрываются личные конфликты и сложные отношения, о которых фанаты не знают.