Tom Kruz va Ana de Armas to‘yi ekstremal bo‘ladi
Gollivudning mashhur aktyori va kaskadyori Tom Kruz, 63 yoshda, o‘zidan ancha yosh bo‘lgan, 37 yoshli kuba-ispan modeli Ana de Armas bilan bo‘ladigan to‘yini oddiy marosim sifatida emas, balki unutilmas sayohat va adrenalin bilan to‘la hodisaga aylantirishni rejalashtirmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Muthrubhumi nashri bu haqda ma’lumot berdi. Manbalarga ko‘ra, juftlikning to‘y marosimi uchun juda noodatiy rejalar mavjud.
Ular suv ostida nikohdan o‘tish, parashyut bilan sakrash yoki hatto koinotda turmush qurish imkoniyatlarini ko‘rib chiqmoqda. Tom Kruz hali rasman unashtirilmagan bo‘lsa-da, to‘yning barcha jihatlarini shaxsan rejalashtirmoqda.
Insayderlarning so‘zlariga ko‘ra, u “Yer ustidan tashqarida nikoh qurgan birinchi juftlik” sifatida tarixda qolishni xohlaydi. Tom va Ana ikkalasi ham tavakkal qilishni yoqtiradi.
Ularning fikricha, to‘y oddiy marosim emas, balki o‘zining ekstremal ruhini ko‘rsatish imkoniyatidir. Shu sababli marosim ilhomlantiruvchi, kutilmagan va an’anaviy bo‘lmagan shaklda o‘tishi kutilmoqda.
Ma’lumotlarga ko‘ra, Kruz va de Armasning munosabatlari 2025-yil boshlarida boshlandi. Ular yozda Vermontga qilgan sayohatlari davomida munosabatlarini ochiq e’lon qilishdi.
Bu to‘y Tom Kruz uchun to‘rtinchi nikoh bo‘lishi mumkin. Avval u Mimi Rojers, Nikol Kidman va Keti Xolms bilan turmush qurgan.
Shu yil yozda esa Eronning so‘nggi podshohi Muhammad Rezo Pahlaviyning nabirasi Imon Pahlaviy Nyu-Yorkdagi shaxsiy to‘yidan so‘ng amerikalik tadbirkor Bredli Sherman bilan Parijda nikoh marosimini o‘tkazgani haqida xabar berilgan edi.

Том Круз и Ана де Армас свадьба будет экстремальной
Известный голливудский актер и каскадер Том Круз, которому 63 года, планирует сделать свою свадьбу с гораздо младшей кубино-испанской моделью Аной де Армас, которой 37 лет, не просто обычной церемонией, а незабываемым путешествием и событием, наполненным адреналином. Об этом сообщает Zamin.uz.
Издание Muthrubhumi предоставило информацию об этом. По данным источников, у пары есть очень необычные планы на свадебную церемонию.
Они рассматривают возможность заключения брака под водой, прыжка с парашютом или даже свадьбы в космосе. Хотя Том Круз официально еще не обручён, он лично планирует все детали свадьбы.
По словам инсайдеров, он хочет войти в историю как «первая пара, заключившая брак вне Земли». И Том, и Ана любят рисковать.
По их мнению, свадьба — это не просто церемония, а возможность проявить свой экстремальный дух. Поэтому ожидается, что мероприятие пройдет вдохновляюще, неожиданно и нестандартно.
По информации, отношения Круза и де Армас начались в начале 2025 года. Они открыто объявили о своих отношениях во время поездки в Вермонт летом.
Эта свадьба может стать для Тома Круза четвертым браком. Ранее он был женат на Мими Роджерс, Николь Кидман и Кэти Холмс.
Ранее этим летом сообщалось, что внук последнего шаха Ирана Мохаммада Резы Пехлеви, Имон Пехлеви, после личной свадьбы в Нью-Йорке, провел церемонию бракосочетания в Париже с американским бизнесменом Брэдли Шерманом.