Taniqli qo‘shiqchi Teylor Svift yaqinda taqdim etilgan “Life of a Showgirl” nomli yangi studiya albomiga berilgan tanqidlarga o‘z munosabatini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U albom nomi atrofidagi har qanday muhokama uning ijodini kengroq targ‘ib qilishga xizmat qilishini ta’kidladi. Zeyn Louning shou dasturida ishtirok etgan Svift, tanqidlarga ijobiy yoki salbiy munosabatda bo‘lishidan qat’i nazar, bularning barchasi uning uchun qimmatli tajriba ekanligini aytdi.
Xonandaning so‘zlariga ko‘ra, shov-shuv yaratish shou-biznesning muhim qoidalaridan biri hisoblanadi. Agar albom chiqqaniga hali bir hafta ham bo‘lmagan bo‘lsa va odamlar uning ismi yoki albomi haqida gapirsa, bu unga yordam beradi.
Teylor Svift musiqa va san’atga oid barcha fikrlarni hurmat qilishini ham alohida ta’kidladi. U san’atda har kimning o‘z nuqtayi nazari bo‘lishini tabiiy deb hisoblaydi va har bir insonning ijodga oid hissi va qarashlarini qadrlaydi.
Shuningdek, ko‘plab muxlislar vaqt o‘tishi bilan uning asarlariga bo‘lgan munosabatini o‘zgartirishi mumkinligini aytdi. Fanatlari orasida “Ilgari Reputation albomi yoqmagan, ammo hayotdagi o‘zgarishlardan so‘ng u eng sevimli albomga aylangan” degan fikrlar ko‘p uchraydi.
Bu esa xonanda uchun katta ilhom manbai bo‘lib xizmat qiladi. Teylor Svift o‘zining yangi asari bilan faxrlanishini yashirmadi va yaratgan ishini yaxshi bilishini hamda uni chin dildan sevishini bildirdi.
Ma’lumot uchun, 3 oktyabr kuni u o‘zining o‘n ikkinchi studiya albomi “Life of a Showgirl”ni taqdim etdi.

Тейлор Свифт отреагировала на критику своего нового альбома
Известная певица Тейлор Свифт недавно высказалась по поводу критики, полученной её новому студийному альбому под названием «Life of a Showgirl». Об этом сообщает Zamin.uz.
Она подчеркнула, что любые обсуждения вокруг названия альбома служат расширению её творческого продвижения. Участвуя в шоу Зейна Лоуна, Свифт заявила, что независимо от того, положительная или отрицательная критика, всё это является для неё ценным опытом.
По словам певицы, создание шума — одно из важных правил шоу-бизнеса. Если альбому ещё не исполнилась и неделя, а люди уже говорят о её имени или альбоме, это ей помогает.
Тейлор Свифт также особо отметила, что уважает все мнения, касающиеся музыки и искусства. Она считает естественным, что у каждого в искусстве есть своя точка зрения, и ценит чувства и взгляды каждого человека, связанные с творчеством.
Кроме того, она сказала, что многие поклонники со временем могут изменить своё отношение к её произведениям. Среди фанатов часто встречаются мнения, что «ранее им не нравился альбом Reputation, но после жизненных изменений он стал их любимым».
Это служит для певицы большим источником вдохновения. Тейлор Свифт не скрывала гордости своим новым произведением и заявила, что хорошо знает своё творчество и искренне его любит.