Megan Marklning "Yaqin do‘stlar" nomli filmining suratga olish jarayonidan ilk kadrlar internetda paydo bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Paparatssilar shahzoda Garrining turmush o‘rtog‘ini qora rangdagi avtomobil yonida suratga olishga muvaffaq bo‘lishdi. Megan keng oq shim va yo‘l-yo‘l ko‘ylak kiygan holda omma oldida ko‘rinish berdi.
Uning aksessuarlari, ayniqsa, ilgari malika Diana foydalanib kelgan Cartier soati ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilarining diqqatini tortdi. Ma’lumot uchun, Megan Markl 2017 yilda shahzoda Garri bilan tanishganidan so‘ng aktrisalikka oid faoliyatini to‘xtatgan edi.
U o‘zining eng muvaffaqiyatli roli sifatida "Fors-major" serialidagi Reychel Zayn obrazini ijro etgan. Shu bilan birga, uning aktrisalik faoliyati davomida boshqa loyihalarda ham ishtirok etgani ma’lum.

Меган Маркл новые кадры из фильма впервые опубликованы
Первые кадры со съемок фильма Меган Маркл под названием «Близкие друзья» появились в интернете. Об этом сообщает Zamin.uz.
Папарацци удалось сфотографировать супругу принца Гарри возле черного автомобиля. Меган появилась на публике в широких белых брюках и платье в полоску.
Ее аксессуары, особенно часы Cartier, которыми ранее пользовалась принцесса Диана, привлекли внимание пользователей социальных сетей. Для справки, Меган Маркл прекратила актерскую карьеру после знакомства с принцем Гарри в 2017 году.
Своей самой успешной ролью она считает образ Рейчел Зейн в сериале «Форс-мажор». При этом известно, что в ходе своей актерской деятельности она также участвовала в других проектах.
В настоящее время Меган Маркл активно участвует в различных социальных проектах, совмещая это с семейной жизнью.