Munisa Rizayeva o‘g‘lining suratini ilk bor ko‘rsatdi
O‘zbekistonlik mashhur xonanda Munisa Rizayeva o‘g‘lining bir yoshga to‘lgani munosabati bilan uning suratini ilk bor muxlislariga namoyish etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San’atkor ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida o‘g‘liga bag‘ishlab yurakdan chiqqan tilaklar yozdi. U o‘z izohida: "Bugun seni qo‘llarimda tutib, Alloh uchun hech narsa imkonsiz emasligini angladim", — deb yozib, o‘zining samimiy his-tuyg‘ularini ifoda etdi.
Munisa Rizayeva farzandini uzoq yillik orzu va duo natijasi sifatida ta’riflab, unga mehr, baxt va omad tiladi. San’atkor o‘g‘lining hayotida yorug‘lik, baraka va tinchlik bo‘lishini orzu qilib, "Sen mening qalbimsan, hayotimning mazmunisan", — deya o‘z mehrini izhor qildi.
Xonanda o‘z izohida farzandining Alloh himoyasida ulg‘ayishini, hayoti baxt va xotirjamlik bilan to‘lishini xohlashini ham ta’kidladi. Bu iliq tilaklar va samimiy so‘zlar muxlislar tomonidan iliq qarshi olindi.

Муниса Ризаева впервые показала фотографию своего сына
Известная узбекская певица Муниса Ризаева впервые показала своим поклонникам фотографию своего сына по случаю его первого дня рождения. Об этом сообщает Zamin.uz.
Артистка написала на своей странице в социальных сетях искренние пожелания, посвящённые сыну. В своём комментарии она написала: «Сегодня, держа тебя на руках, я поняла, что для Аллаха нет ничего невозможного», — выразив свои искренние чувства.
Муниса Ризаева описала своего ребёнка как результат долгих лет мечтаний и молитв, пожелала ему любви, счастья и удачи. Артистка мечтает, чтобы в жизни сына было светло, благословенно и спокойно, и выразила свою любовь словами: «Ты — моё сердце, смысл моей жизни».
В своём комментарии певица также подчеркнула, что хочет, чтобы её ребёнок вырос под защитой Аллаха, а его жизнь была наполнена счастьем и спокойствием. Эти тёплые пожелания и искренние слова были тепло встречены поклонниками.