Xonanda Ozoda Nursaidova 19-noyabr kuni yangi “Chamadon” nomli qo‘shig‘i va unga ishlangan klipni Youtube platformasida taqdim etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu klipda zamonaviy syujet va professional ijro uyg‘unligi aks etgan bo‘lib, tomoshabinlar e’tiborini tortdi. Klip ssenariysi g‘oyasi Ozoda Nursaidova va Doniyor Rajabov tomonidan ishlab chiqilgan.
Rejissyorlik ishlarini ham Doniyor Rajabov amalga oshirgan. Loyihada mashhur instabloger Gulzoda Abdullayeva (Chechenka), aktyorlar To‘xtamurod Azizov va Musulmon Yunusov ishtirok etgan.
Ushbu ijodiy jamoaning sa’y-harakatlari klipning muvaffaqiyatli chiqishiga hissa qo‘shgan. Klipning bosh qismidagi dialogda taniqli aktrisa Dilnoza Kubayeva ovoz bergan.
Premyera tomoshabinlar tomonidan iliq kutib olinib, ijobiy fikrlar bildirilgan. Klipning syujeti va ijrosi muxlislar orasida qiziqish uyg‘otgan bo‘lib, Ozoda Nursaidovaning ijodidagi yana bir muvaffaqiyatli loyiha sifatida e’tirof etildi.

Клип Озоды Нурсаидовой “Чемодан” покорил поклонников
Певица Озода Нурсаидова 19 ноября представила на платформе Youtube свою новую песню под названием «Чемодан» и клип к ней. Об этом сообщил Zamin.uz.
В этом клипе отражено сочетание современного сюжета и профессионального исполнения, что привлекло внимание зрителей. Идея сценария клипа была разработана Озодой Нурсаидовой и Дониёром Раджабовым.
Режиссёрские работы также выполнил Дониёр Раджабов. В проекте приняли участие известный инстаблогер Гульзода Абдуллаева (Чеченка), актёры Тухтамурод Азизов и Мусульмон Юнусов.
Усилия этой творческой команды способствовали успешному выходу клипа. В диалоге в начале клипа голосом известной актрисы Дилнозы Кубаевой озвучена роль.
Премьера была тепло встречена зрителями, которые выразили положительные отзывы. Сюжет и исполнение клипа вызвали интерес у поклонников и были признаны ещё одним успешным проектом в творчестве Озоды Нурсаидовой.