Durdona Qurbonova: "Ronaldu — eng zo‘r futbolchi!"
Jurnalist Javohir Yo‘ldoshev aktrisa Durdona Qurbonovaga "Siz uchun eng yaxshi futbolchi kim?" degan savol bilan murojaat qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Aktrisa ushbu savolga hech ikkilanmasdan: "Men uchun eng zo‘r futbolchi Ronaldu," deb javob berdi. Nega aynan Ronaldu ekanini so‘rashganida, Durdona Qurbonova: "Chunki uni yaxshi ko‘raman," deb qisqa va aniq javob qaytardi.
Shuningdek, u taniqli futbolchi haqida eshitgan qiziqarli bir ma’lumotni ham o‘rtoqlashdi. "Ronaldu haqida shunday gap bor — hatto uyiga do‘stlari kelganida ham u mashg‘ulotini to‘xtatmas ekan," dedi aktrisa.
Mazkur javoblar orqali Durdona Qurbonovaning Ronalduga bo‘lgan hurmati va unga qiziqishi yaqqol namoyon bo‘ldi. Aftidan, mashhur futbolchining mehnatsevarligi va o‘z ishiga bo‘lgan mas’uliyati aktrisani ilhomlantiradi.

Дурдона Курбонова: "Роналду — лучший футболист!"
Журналист Джавохир Ёлдошев обратился к актрисе Дурдоне Курбоновой с вопросом: "Кто для вас лучший футболист?" Об этом сообщает Zamin.uz.
Актриса без колебаний ответила на этот вопрос: "Для меня лучший футболист — Роналду." Когда её спросили, почему именно Роналду, Дурдона Курбонова коротко и ясно ответила: "Потому что я его люблю."
Кроме того, она поделилась интересным фактом, который слышала о знаменитом футболисте. "Говорят, что даже когда к Роналду приходят друзья домой, он не прекращает свои тренировки," — сказала актриса.
Эти ответы ясно показывают уважение и интерес Дурдоны Курбоновой к Роналду. Видимо, трудолюбие и ответственность знаменитого футболиста вдохновляют актрису.