Xonzoda qizi Aslzodaning 2 yoshini nishonladi
Aktrisa va bloger sifatida tanilgan, ijtimoiy tarmoqlarda "Xanna" nomi bilan mashhur bo‘lgan Xonzoda o‘zining 3-qizi Aslzodaning 2 yoshga to‘lgani munosabati bilan muxlislariga quvonchli xabar yetkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U bu kunni o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida samimiy videopost orqali nishonladi. Xonzodaning so‘zlariga ko‘ra, Aslzoda oiladagi eng erkatoy va quvnoq farzandlardan biri bo‘lib, uning har bir o‘sish davri ona uchun alohida ahamiyatga ega.
"Aslzoda 2 yoshga to‘ldi. Qizalog‘im, seni juda yaxshi ko‘raman", — deb yozdi Xonzoda video ostida.
Ushbu samimiy so‘zlar qisqa vaqt ichida ko‘plab layk va izohlar to‘pladi. Muxlislar ham Aslzodani tug‘ilgan kuni bilan tabriklab, unga iliq tilaklar yo‘llashdi.
Shuningdek, Aslzodaning tug‘ilgan kuni munosabati bilan olingan suratlar va videolar ijtimoiy tarmoqlarda katta qiziqish uyg‘otdi. Kichkina Aslzoda o‘zining samimiy tabassumi va bolalarcha beg‘uborligi bilan barcha e’tiborini o‘ziga tortdi.
Shu tariqa, Aslzodaning tug‘ilgan kuni nafaqat Xonzoda oilasi uchun, balki uning muxlislari uchun ham esda qolarli kun bo‘ldi.

Принцесса Асльзода отпраздновала свой 2-й день рождения
Актриса и блогер, известная в социальных сетях под именем "Ханна", Хонзода поделилась радостной новостью с поклонниками в связи с тем, что её третьей дочери Асльзоде исполнилось 2 года. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она отметила этот день искренним видеопостом на своей странице в социальной сети. По словам Хонзоды, Асльзода — одна из самых любимых и жизнерадостных детей в семье, и каждый этап её взросления имеет особое значение для матери.
"Асльзоде исполнилось 2 года. Доченька, я тебя очень люблю", — написала Хонзода под видео.
Эти искренние слова за короткое время собрали множество лайков и комментариев. Поклонники также поздравили Асльзоду с днём рождения и пожелали ей всего наилучшего.
Кроме того, фотографии и видео, сделанные по случаю дня рождения Асльзоды, вызвали большой интерес в социальных сетях. Маленькая Асльзода привлекла всеобщее внимание своей искренней улыбкой и детской невинностью.
Таким образом, день рождения Асльзоды стал памятным днём не только для семьи Хонзоды, но и для её поклонников.