Afruza o‘zining eng sevimli 3 qo‘shig‘ini e’lon qildi
Xonanda Afruza jurnalist bilan bo‘lgan suhbatida muxlislarni qiziqtirgan savollardan biriga javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U o‘z ijodidagi eng sevimli qo‘shiqlarini sanab o‘tib, shaxsiy "TOP 3" ro‘yxatini taqdim etdi. Afruzaning so‘zlariga ko‘ra, uchinchi o‘rinni "Vot takaya" taronasi egallagan.
Ushbu qo‘shiq o‘zining quvnoq uslubi va esda qolarli ohangi bilan ajralib turadi. Ikkinchi o‘rindan romantik kayfiyatdagi "Uchrashaylik jonim" qo‘shig‘i joy oldi.
Bu qo‘shiq ko‘plab tinglovchilar qalbidan joy olgan va katta e’tibor qozongan. Afruzaning shaxsiy reytingida birinchi o‘rinni "Baxtlimisan" qo‘shig‘i egalladi.
Xonanda ushbu taronani o‘ziga eng yaqin va his-tuyg‘ularini eng ko‘p ifodalovchi ijod namunasi sifatida ta’rifladi.

Афруза объявила свои три любимые песни
Певица Афруза в интервью с журналистом ответила на один из вопросов, волнующих поклонников. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она перечислила свои самые любимые песни в творчестве и представила личный список "ТОП 3". По словам Афрузы, третье место заняла песня "Вот такая".
Эта песня выделяется своим веселым стилем и запоминающейся мелодией. На втором месте расположилась песня в романтическом настроении "Встретимся, дорогой".
Эта песня заняла место в сердцах многих слушателей и получила большое внимание. В личном рейтинге Афрузы первое место заняла песня "Счастлива ли ты".
Певица охарактеризовала эту песню как наиболее близкую ей и как творческое произведение, которое лучше всего выражает её чувства.