Durdona Qurbonova va Mirjalolning dueti muxlislarni maftun etdi
Aktrisa Durdona Qurbonova o‘zining Instagram sahifasida Sevimli telekanalining Yangi yil dasturi uchun xonanda Mirjalol Nematov bilan kuylagan duetidan lavha joylab, ushbu sahnani tayyorlashda ishtirok etgan ijodiy jamoaga minnatdorlik bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Aktrisa o‘z postida sahnadagi betakror obrazini yaratishda hissa qo‘shgan ijodkorlarni alohida e’tirof etib, ularga samimiy minnatdorchilik izhor qildi. U o‘zining nafis libosi va o‘ziga xos bo‘yanish uslubi ustida ishlagan mutaxassislarni nomma-nom sanab o‘tdi.
Durdona Qurbonovaning sahnadagi nafis qiyofasi kuzatuvchilar tomonidan iliq kutib olindi. Uning yorqin va did bilan tanlangan libosi hamda nozik bo‘yanishi duetga alohida joziba bag‘ishladi va muxlislar orasida ijobiy taassurot qoldirdi.

Дуэт Дурдоны Курбоновой и Миржалола покорил поклонников
Актриса Дурдона Курбонова на своей странице в Instagram опубликовала фрагмент дуэта с певцом Миржалолом Нематовым для новогодней программы любимого телеканала и выразила благодарность творческой команде, участвовавшей в подготовке этого выступления. Об этом сообщает Zamin.uz.
В своем посте актриса особо отметила творческих работников, внесших вклад в создание её неповторимого образа на сцене, и искренне поблагодарила их. Она поимённо перечислила специалистов, работавших над её изящным нарядом и уникальным стилем макияжа.
Изысканный образ Дурдоны Курбоновой на сцене был тепло принят зрителями. Её яркий и со вкусом подобранный наряд, а также тонкий макияж придали дуэту особое очарование и оставили положительное впечатление среди поклонников.