Zarina Yo‘ldosheva: Meni «Nomus» mashhur qildi
Aktrisa Zarina Yo‘ldosheva bilan o‘tkazilgan suhbatda unga qaysi serial uni mashhur qilgani va butun O‘zbekistonga tanitgani haqida savol berildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Aktrisa bu savolga aniq va qisqa qilib javob berdi: "Bu borada ikki serialni alohida ajratib ko‘rsatishim mumkin — «O‘jar homilador» va «Nomus». Lekin aynan «Nomus» seriali meni tomoshabinlarga eng ko‘p tanitdi va keng omma orasida mashhur qildi," — dedi Zarina Yo‘ldosheva.
Aktrisaning ta’kidlashicha, «Nomus» seriali uning ijodida muhim burilish yasagan va tomoshabinlar mehrini qozonishda katta rol o‘ynagan. Ushbu serialdagi samimiy ijrosi, obrazga chuqur kirib borishi tomoshabinlar tomonidan yuqori baholangan.
Zarina Yo‘ldosheva bu serial orqali nafaqat mashhurlikka erishdi, balki o‘z kasbiy faoliyatida yangi bosqichga qadam qo‘ydi.

Zarina Yo‘ldosheva: Меня прославил «Номус»
В интервью с актрисой Зариной Йолдошевой ей задали вопрос, какой сериал сделал её известной и познакомил со всей Узбекистаном. Об этом сообщает Zamin.uz.
Актриса дала чёткий и краткий ответ на этот вопрос: «В этом плане я могу выделить два сериала — «Упрямая беременная» и «Честь». Но именно сериал «Честь» больше всего познакомил меня с зрителями и сделал популярной среди широкой публики», — сказала Зарина Йолдошева.
По словам актрисы, сериал «Честь» стал важным поворотным моментом в её творчестве и сыграл большую роль в завоевании любви зрителей. Её искренняя игра и глубокое погружение в образ были высоко оценены публикой.
Через этот сериал Зарина Йолдошева не только достигла популярности, но и сделала шаг на новый этап своей профессиональной деятельности.