Abdurahim Abdukarimov X-Faktor 3-g‘olibi bo‘ldi
X-Faktor shousining 3-mavsumi g‘olibi tomoshabinlar ovoziga ko‘ra Abdurahim Abdukarimov bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uning iste’dodi, mehnatsevarligi va sahnadagi kuchli energiyasi tomoshabinlarning e’tirofiga sazovor bo‘ldi. Abdurahim “Mitti vayn” jamoasi a’zosi sifatida tanilgan bo‘lib, shou davomida samimiy chiqishlari, ovoz imkoniyatlari va sahnadagi ishonchi bilan ajralib turdi.
U har bir bosqichda nafaqat ijro mahorati, balki his-tuyg‘ulari orqali ham tomoshabinlar qalbiga yo‘l topa oldi. Shou davomida Abdurahim o‘z oldiga qo‘ygan maqsadini ochiq aytib o‘tgan edi.
U dastlabki chiqishlaridan birida: “Men ukam uchun yutaman”, degan edi. Finalda u ushbu so‘zlarini eslab, o‘z niyatiga erishganidan mamnunligini bildirdi.

Абдурахим Абдукаримов стал победителем X-Фактора 3-го сезона
Победителем 3-го сезона шоу X-Фактор по голосам зрителей стал Абдурахим Абдукаримов. Об этом сообщил Zamin.uz.
Его талант, трудолюбие и сильная энергия на сцене заслужили признание зрителей. Абдурахим известен как участник команды «Mitti vayn», и во время шоу выделялся искренними выступлениями, вокальными возможностями и уверенностью на сцене.
На каждом этапе он находил путь к сердцам зрителей не только своим исполнительским мастерством, но и эмоциями. В ходе шоу Абдурахим открыто говорил о своей цели.
В одном из первых выступлений он сказал: «Я побеждаю для моего брата». В финале, вспомнив эти слова, он выразил радость от достижения своей цели.
Сцена X-Фактора открыла для Абдурахима двери больших возможностей. Теперь его ждут ещё более крупные сцены, новые творческие проекты и внимание поклонников.