Yahyo G‘aniyev “ARTIST” loyihasida g‘olib bo‘ldi
Zo‘r TV telekanali tomonidan tashkil etilgan mashhur “ARTIST” loyihasining super mavsumi o‘z yakuniga yetdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu mavsum davomida ishtirokchilar o‘zlarining iste’dod va mehnatlarini namoyish etib, tomoshabinlar e’tiborini qozonishga intildilar. Natijada, Yahyo G‘aniyev loyihaning eng omadli ishtirokchisi sifatida g‘olib deb topildi.
Final bosqichida juda kuchli raqobat kuzatildi. Biroq Yahyo G‘aniyev o‘zining sahnadagi ishonchli chiqishlari, ijodiy yondashuvi va tomoshabinlar mehrini qozonishi bilan hay’at a’zolari tomonidan yuqori baholandi.
Uning ijrosi nafaqat tomoshabinlar, balki mutaxassislar tomonidan ham e’tirof etildi. Tantanali taqdirlash marosimida Yahyo G‘aniyevga Diplom, maxsus vaucher hamda Zo‘r TV tomonidan taqdim etilgan oltin kubok topshirildi.
Ushbu g‘alaba iste’dodli ijodkor uchun katta yutuq bo‘lib, uning kelgusi faoliyatida yangi imkoniyatlar eshigini ochishi shubhasiz. Bu muvaffaqiyat Yahyo G‘aniyevning ijodiy yo‘liga mustahkam poydevor yaratdi.

Яхьё Ганиев победил в проекте “ARTIST”
Суперсезон популярного проекта “ARTIST”, организованного телеканалом Zo‘r TV, подошёл к своему завершению. Об этом сообщает Zamin.uz.
В течение этого сезона участники демонстрировали свои таланты и трудолюбие, стремясь завоевать внимание зрителей. В результате Яхьё Ганиев был признан самым удачливым участником проекта и стал победителем.
В финале наблюдалась очень сильная конкуренция. Однако Яхьё Ганиев благодаря уверенным выступлениям на сцене, творческому подходу и любви зрителей получил высокую оценку жюри.
Его исполнение было признано не только зрителями, но и специалистами. На торжественной церемонии награждения Яхьё Ганиеву вручили Диплом, специальный ваучер и золотой кубок от Zo‘r TV.
Эта победа стала большим достижением для талантливого творца и, несомненно, откроет новые возможности в его дальнейшей деятельности. Этот успех заложил прочный фундамент в творческом пути Яхьё Ганиева.