Dilnoz Hakimova 2026-yilda ona bo‘ladi
Mashhur xonanda Dilnoz Hakimova o‘zining muxlislarini quvonchli xabar bilan xursand qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San’atkor 2026-yilda ilk bor ona bo‘lishini ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasi orqali ma’lum qildi. Dilnoz Hakimova ushbu xushxabarni samimiy so‘zlar bilan bo‘lishib, postiga “Yilimizning go‘zal yakuni… Shukr,” deya izoh qoldirgan.
E’lon qilingan videoda xonanda va uning turmush o‘rtog‘i hayajonli va baxtli lahzalarni yashira olmagan. Ularning yuzidagi quvonch va ko‘zlaridagi baxt muxlislarning ham qalbiga iliqlik olib kirgan.
Ushbu video qisqa vaqt ichida ijtimoiy tarmoqlarda keng tarqalib, minglab tabriklar va ezgu tilaklar bilan kutib olingan. Muxlislar va hamkasblar Dilnoz Hakimovaga sog‘liq, xotirjamlik va bo‘lajak farzandi uchun eng yaxshi tilaklarni izohlar orqali izhor qilishmoqda.

Dilnoz Hakimova станет матерью в 2026 году
Известная певица Дилноз Хакимова порадовала своих поклонников радостной новостью. Об этом сообщил Zamin.uz.
Артистка объявила через свою страницу в социальных сетях, что в 2026 году впервые станет мамой. Дилноз Хакимова поделилась этой приятной новостью искренними словами, оставив под постом комментарий: «Прекрасное завершение нашего года… Спасибо».
В опубликованном видео певица и её супруг не могли скрыть свои волнительные и счастливые моменты. Радость на их лицах и счастье в глазах согрели сердца поклонников.
Это видео быстро распространилось в социальных сетях, и было встречено тысячами поздравлений и добрых пожеланий. Поклонники и коллеги выражают Дилноз Хакимовой пожелания здоровья, спокойствия и всего наилучшего для будущего ребёнка в комментариях.