Xonanda Dilnoz Hakimova yaqinda muxlislari bilan suhbat davomida o‘z ijodiga oid savollarga javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Suhbat chog‘ida unga: “Sizni mashhur qilgan qo‘shiq qaysi?” degan savol berildi. Ushbu savolga javoban, xonanda ijodiy faoliyatidagi muhim bosqichlarni yodga oldi.
“Menimcha, ko‘pchilik meni aynan ‘Daydi’ qo‘shig‘im orqali tanigan. Ushbu qo‘shiq tinglovchilar orasida qisqa vaqt ichida katta ommalashib, ijodimda sezilarli burilish yasagan.
Bu tarona men uchun juda muhim ahamiyatga ega,” — deya ta’kidladi xonanda. Dilnoz Hakimovaning so‘zlariga ko‘ra, mazkur qo‘shiq uning san’at yo‘lidagi muvaffaqiyatiga katta hissa qo‘shgan.
Shu sababli, u bu taronani o‘zining eng esda qolarli ijodiy ishlari qatoriga qo‘shadi. Xonanda muxlislariga o‘z minnatdorchiligini bildirib, kelgusida ham yangi taronalar bilan ularni xursand qilish niyatida ekanligini qayd etdi.

Dilnoz Hakimova: “Daydi” в моём творчестве стал поворотным моментом
Певица Дилноз Хакимова недавно в ходе беседы с поклонниками ответила на вопросы, касающиеся её творчества. Об этом сообщает Zamin.uz.
Во время разговора ей задали вопрос: «Какая песня сделала вас известной?» В ответ певица вспомнила важные этапы своей творческой деятельности.
«Я считаю, что многие узнали меня именно благодаря песне ‘Дайди’. Эта песня быстро стала очень популярной среди слушателей и стала заметным поворотным моментом в моём творчестве.
Эта композиция имеет для меня огромное значение», — подчеркнула певица. По словам Дилноз Хакимовой, эта песня внесла большой вклад в её успех на пути в искусстве.
Поэтому она относит эту песню к числу своих самых запоминающихся творческих работ. Певица выразила благодарность своим поклонникам и отметила, что намерена радовать их новыми песнями и в будущем.