Shahzoda Yangi yilni Dubayda o‘g‘illari bilan nishonladi
Mashhur xonanda Shahzoda Yangi yil bayramini o‘g‘illari bilan birgalikda Dubay shahrida kutib oldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U hozirda mazkur mashhur sayyohlik maskanida dam olmoqda va bayramni yaqinlari bilan iliq muhitda o‘tkazmoqda. Xonanda o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida bayram kechasidan lavhalarni bo‘lishib, o‘z his-tuyg‘ularini samimiy tarzda ifoda etdi.
Shahzodaning so‘zlariga ko‘ra, Dubay osmonini yoritgan mushakbozliklar hayratlanarli darajada chiroyli va yorqin bo‘lgan. Shu bilan birga, tun osoyishta va baxt tuyg‘usiga to‘la tarzda o‘tgan.
“Yangi yilni o‘g‘illarim bilan shunday iliq va sokin muhitda nishonladik”, — deya o‘z taassurotlarini yozib qoldirdi xonanda. Bayram kechasi uning uchun unutilmas va mazmunli bo‘lganini ta’kidladi.

Принц отпраздновал Новый год в Дубае с сыновьями
Известная певица Шахзода встретила Новый год вместе с сыновьями в городе Дубай. Об этом сообщил Zamin.uz.
В настоящее время она отдыхает в этом популярном туристическом месте и проводит праздник в тёплой атмосфере с близкими. Певица поделилась кадрами с праздничного вечера на своих страницах в социальных сетях и искренне выразила свои чувства.
По словам Шахзоды, фейерверки, освещавшие небо Дубая, были удивительно красивыми и яркими. При этом ночь прошла спокойно и наполнена чувством счастья.
«Мы отметили Новый год с сыновьями в такой тёплой и спокойной обстановке», — написала певица, оставив свои впечатления. Она подчеркнула, что праздничный вечер был для неё незабываемым и содержательным.