Ziyoda: "Turmush o‘rtog‘im hayotimning tayanchi"
Xonanda Ziyoda sahnadagi kuchli ovozi va nozik tuyg‘ulari bilan muxlislar e’tiborini qozongan san’atkorlardan biri hisoblanadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U yaqinda bergan intervyusida turmush o‘rtog‘i haqida juda samimiy fikrlar bildirib, o‘z oilasiga bo‘lgan mehrini ochiq-oydin bayon qildi. Ziyodaning aytishicha, turmush o‘rtog‘i uning hayotida eng katta tayanch va qo‘llab-quvvatlovchi inson.
"Ular bo‘lmasalar, men juda qiynalib qolaman", — deydi xonanda. U turmush o‘rtog‘iga bo‘lgan minnatdorligini yashirmay, uni oilaning mustahkam poydevori sifatida e’tirof etadi.
Intervyu davomida Ziyoda his-tuyg‘ularini yashirmay, "Ko‘p gapirsam, yig‘lab yuboraman", — deya o‘z holatini izohlaydi. Uning so‘zlarida chin dildan mehr, samimiyat va shukronalik aks etadi.
U Allohga mehribon turmush o‘rtog‘i va baxtli oilasi uchun shukr qiladi. Shuningdek, turmush o‘rtog‘ini farzandlarining otasi sifatida katta hurmat bilan tilga oladi.
Ziyoda oilasi haqida gapirar ekan, eng katta orzusi farzandlarining baxtli, komil inson bo‘lib voyaga yetishlarini ko‘rish ekanini ta’kidlaydi. "Men ularni juda yaxshi ko‘raman", — degan so‘zlari uning farzandlariga bo‘lgan cheksiz mehrini yaqqol namoyon etadi.
Xonanda uchun oila va farzandlari hayotdagi eng katta boylik ekanligi intervyu davomida yaqqol seziladi.

Зиёда: "Мой супруг — опора моей жизни"
Певица Зиёда считается одной из тех артисток, которые завоевали внимание поклонников своим сильным голосом и тонкими чувствами на сцене. Об этом сообщает Zamin.uz.
В недавнем интервью она очень искренне высказалась о своем супруге, открыто выразив свою любовь к семье. По словам Зиёды, супруг — самая большая опора и поддержка в ее жизни.
"Если бы его не было, мне было бы очень тяжело", — говорит певица. Она не скрывает благодарности своему супругу, признавая его как крепкий фундамент семьи.
В ходе интервью Зиёда не скрывала своих эмоций, объясняя свое состояние словами: "Если я много говорю, могу расплакаться". В ее словах отражается искренняя любовь, искренность и благодарность.
Она благодарит Аллаха за доброго супруга и счастливую семью. Также с большим уважением упоминает супруга как отца своих детей.
Говоря о семье, Зиёда подчеркивает, что ее самая большая мечта — видеть своих детей счастливыми и полноценными людьми. "Я их очень люблю", — эти слова ярко выражают безграничную любовь к своим детям.
Для певицы семья и дети — самое большое богатство в жизни, что отчетливо чувствуется в ходе интервью.