Parizoda Moskva qishining go‘zalligidan bahramand bo‘lmoqda
Raqqosa Parizoda hozirda oilasi bilan Rossiya poytaxti Moskva shahrida sayohat qilmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Qish faslining oppoq manzaralari fonida o‘tayotgan bu safar uning uchun iliq va unutilmas xotiralarga boy bo‘layotgani seziladi. Parizoda o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida ushbu sayohatdan dastlabki taassurotlarini muxlislari bilan bo‘lishdi.
U qisqa, ammo mazmunli izoh qoldirib, shunday deb yozdi: “Biz Moskvani qor bilan o‘ralgan o‘rmonlariga yetib keldik”. E’lon qilingan surat va videolarda qishki Moskvaning sokin va sehrli muhitini aks ettiruvchi manzaralar, oppoq qor bilan qoplangan o‘rmonlar hamda oilaviy iliqlik mujassam etilgan.
Ushbu kadrlar Parizodaning muxlislari tomonidan iliq qarshi olinib, ko‘plab ijobiy izohlar va samimiy tilaklar bildirilgan. Moskvaning qishki tabiat go‘zalligi, uning osoyishta muhitini Parizoda oilasi bilan birgalikda his qilmoqda.
Bu lahzalar nafaqat raqqosaning oilasi, balki unga ergashgan muxlislar uchun ham unutilmas taassurotlar qoldirmoqda.

Паризода наслаждается красотой московской зимы
Танцовщица Паризода в настоящее время путешествует с семьёй по столице России, Москве. Об этом сообщает Zamin.uz.
На фоне белоснежных зимних пейзажей эта поездка кажется для неё тёплым и незабываемым воспоминанием. Паризода поделилась первыми впечатлениями от путешествия со своими поклонниками на странице в социальных сетях.
Она оставила короткий, но ёмкий комментарий, написав: «Мы добрались до московских лесов, укутанных снегом». В опубликованных фотографиях и видео запечатлены тихая и волшебная атмосфера зимней Москвы, леса, покрытые белоснежным снегом, а также семейное тепло.
Эти кадры были тепло встречены поклонниками Паризоды, которые оставили множество положительных комментариев и искренних пожеланий. Паризода вместе с семьёй ощущает зимнюю природную красоту Москвы и её спокойную атмосферу.
Эти моменты оставляют незабываемые впечатления не только для танцовщицы и её семьи, но и для её преданных поклонников.