Xamdam Sobirov va qizining samimiy suhbati tarqaldi
Xonanda Xamdam Sobirov qizi bilan mashinada ketayotgan paytida sodir bo‘lgan qiziqarli va samimiy suhbatni ijtimoiy tarmoqlarda bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U qizidan cho‘ntak pulini so‘raganida, qizcha ishonch bilan “5 ta” deb javob bergan. Shundan so‘ng, xonanda hazil tariqasida: “Menga iPhone olib berasanmi?” deb so‘radi.
Qizning javobi esa yanada qiziqarli bo‘ldi: “Ha, iPhone 17 olib beraman, pulim ko‘p!” Ushbu kichik va quvnoq suhbat ijtimoiy tarmoqlarda tez tarqalib, ko‘plab muxlislar tomonidan iliq kulgu va mehr bilan qarshi olindi. Oddiy, samimiy va beg‘ubor lahza ko‘plab insonlarning e’tiborini tortdi hamda ularga yaxshi kayfiyat ulashdi.
Xamdam Sobirov va uning qizi o‘rtasidagi bu suhbat ko‘pchilik uchun quvonchli voqea sifatida esda qoldi.

Искренняя беседа Хамдама Собирова и его дочери распространилась
Певец Хамдам Собиров поделился в социальных сетях забавным и искренним разговором с дочерью, который произошёл во время их поездки в машине. Об этом сообщил Zamin.uz.
Когда он попросил у дочери карманные деньги, девочка уверенно ответила: «5 штук». После этого певец в шутку спросил: «Купишь мне iPhone?»
Ответ дочери был ещё интереснее: «Да, куплю iPhone 17, у меня много денег!» Этот небольшой и весёлый разговор быстро распространился в социальных сетях и был тепло встречен многими поклонниками с улыбкой и любовью. Простые, искренние и беззаботные моменты привлекли внимание многих людей и подарили им хорошее настроение.