Nilufar Usmonova turmush qurish takliflariga qanday munosabatda bo‘lishi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Xonandaning aytishicha, unga turli xil takliflar kelib turadi va u bu vaziyatlarda insonning e’tibori va muhabbatini qadrlashga harakat qiladi. “Rahmat, qabul qildim, deyman.
Chunki bir insonning e’tibori va muhabbatini yerga urishga haqqim yo‘q”, dedi u. Shuningdek, Nilufar Usmonova ayrimlar uning ajrashganini eslatib, unga turmush qurishni taklif qilishlarini, boshqalar esa turmush qurmasdan birga yashash kabi takliflarni ham bildirishlarini aytib o‘tdi.
“Har xil takliflar bo‘ladi. Lekin men o‘zimning hayotimda juda baxtliman”, dedi xonanda.
U hayotidagi qarorlariga sodiq qolishini ta’kidladi. Shuningdek, yaqinlari uchun doimo duo qilishini aytib: “Allohim, bevaqt o‘lim berma.
Hayotimdagi insonlarning umrini ziyoda qilgin”, deb duo qilishini bildirdi. Nilufar Usmonova baxtni yaqinlari bilan vaqt o‘tkazishda, bir-biriga ko‘rsatiladigan mehr va e’tiborda ko‘rishini qo‘shimcha qildi.
U, shuningdek, omma orasida “Yulduzning qizi” sifatida tanilishi borasida onasining nasihatlarini ham eslab o‘tdi: “Oyim aytadi: Agar mening obro‘yim bilan kibrlansang, joyingni ko‘rsataman”, deb aytgan gaplarini eslatdi. Xonanda onasining o‘gitlariga hamisha amal qilishga harakat qilishini ta’kidladi.

Nilufar Usmonova отреагировала на предложения о браке
Нилуфар Усмонова поделилась своим мнением о том, как она относится к предложениям выйти замуж. Об этом сообщает Zamin.uz.
По словам певицы, ей поступают разные предложения, и в таких ситуациях она старается ценить внимание и любовь человека. «Спасибо, я принимаю», — говорит она.
«Потому что у меня нет права обесценивать внимание и любовь человека», — добавила она. Также Нилуфар Усмонова отметила, что некоторые напоминают ей о разводе и предлагают выйти замуж, другие же предлагают жить вместе без регистрации брака.
«Предложения бывают разные. Но я очень счастлива в своей жизни», — сказала певица.
Она подчеркнула, что остается верна своим жизненным решениям. Также она рассказала, что всегда молится за своих близких: «Боже, не дай уйти преждевременно.
Удли жизнь людям в моей жизни», — говорит она в своих молитвах. Нилуфар Усмонова добавила, что счастье видит в проведении времени с близкими, в любви и внимании, которые они проявляют друг к другу.
Она также вспомнила наставления матери по поводу того, что она известна как «дочь звезды»: «Мама говорит: если ты будешь гордиться моей репутацией, я покажу тебе твое место», — вспомнила певица слова матери. Усиленно старается следовать советам своей матери.