Timur Murodullayev: Aktyorlikdan biznesga muvaffaqiyatli o‘tish
Yillar avval "Chocotella" reklamasida sho‘x va kulgili harakatlari bilan tomoshabinlarning e’tiborini qozongan Timur Murodullayev bugungi kunda butunlay boshqa faoliyat bilan shug‘ullanmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U o‘zining reklama orqali orttirgan mashhurligidan foydalangan holda tadbirkorlikni yo‘lga qo‘ygan. Ko‘plab muxlislar uni yana ekranlarda ko‘rishni istashmoqda, biroq hozirda Timur aktyorlikdan yiroq va o‘z biznesiga e’tibor qaratgan.
Timur yaqinda bergan intervyusida aktyorlik faoliyatiga qaytish ehtimoli haqida fikr bildirdi. Uning ta’kidlashicha, agar qiziqarli va sifatli ssenariy taklif qilinsa, albatta, yana ijod maydoniga qaytishga tayyor.
“Yaxshi loyiha bo‘lsa, kameralar qarshisiga chiqaman”, — deydi Timur. Hozirgi kunda u o‘z biznesini muvaffaqiyatli rivojlantirib kelmoqda.
Shunga qaramay, muxlislar uni yana televizion loyihalarda ko‘rishdan umid qilishmoqda. Timurning faoliyati qaysi yo‘nalishda davom etmasin, u o‘z iste’dodi va mehnatsevarligi bilan odamlar qalbida o‘ziga xos iz qoldirgan.

Тимур Муродуллаев: Успешный переход от актёрства к бизнесу
Несколько лет назад Тимур Муродуллаев привлёк внимание зрителей своими игривыми и забавными действиями в рекламе "Chocotella", а сегодня он занимается совершенно другой деятельностью. Об этом сообщает Zamin.uz.
Используя популярность, приобретённую благодаря рекламе, он занялся предпринимательством. Многие поклонники хотят снова увидеть его на экранах, однако сейчас Тимур далёк от актёрства и сосредоточен на своём бизнесе.
В недавнем интервью Тимур высказался о возможности возвращения к актёрской деятельности. По его словам, если предложат интересный и качественный сценарий, он, безусловно, готов вернуться в творческую сферу.
«Если будет хороший проект, я выйду перед камерами», — говорит Тимур. В настоящее время он успешно развивает свой бизнес.
Тем не менее, поклонники надеются увидеть его снова в телевизионных проектах. Независимо от того, в каком направлении продолжится деятельность Тимура, он оставил особый след в сердцах людей своим талантом и трудолюбием.