Rayhon Ulasenova o‘g‘lining fotiha to‘yini e’lon qildi
Aktrisa Rayhon Ulasenovaning o‘g‘li sevgan qiziga o‘ziga xos romantik tarzda sevgi izhor qilgani haqida videoni aktrisa o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu voqea ikki yosh va ularning yaqinlari uchun unutilmas lahzalar bo‘lgani ko‘rinib turibdi. Videodan ma’lum bo‘lishicha, yoshlar bir-biriga samimiy his-tuyg‘ular bilan bog‘langan va munosabatlarini yangi bosqichga olib chiqishga qaror qilishgan.
Shuningdek, izohlarda fotiha to‘yi o‘tkazilgani haqida fikrlar ham uchraydi. Bu holat, albatta, ikki tomonning oila qurish rejalari jiddiy ekanini ko‘rsatadi.
Hozirda to‘y yaqinlashayotganidan darak beruvchi belgilar ham mavjud. Rayhon Ulasenova ushbu video orqali farzandining hayotidagi muhim voqeani o‘z muxlislari bilan bo‘lishib, ularni ham ushbu quvonchga sherik qildi.
Yosh oilaga baxt, sog‘liq va o‘zaro hurmat tilaymiz! Ularning hayoti quvonch va baxtga to‘la bo‘lishini istaymiz.

Rayhon Ulasenova объявила о поминальном обеде в честь сына
Актриса Райхон Уласенова опубликовала на своей странице в социальной сети видео, в котором её сын в оригинальной романтической форме признался в любви своей возлюбленной. Об этом сообщает Zamin.uz.
Очевидно, что это событие стало незабываемым моментом для двух молодых людей и их близких. Из видео видно, что молодые люди связаны искренними чувствами и решили вывести свои отношения на новый уровень.
Также в комментариях встречаются мнения о проведении поминальной свадьбы. Это, безусловно, свидетельствует о серьёзных планах обеих сторон на создание семьи.
В настоящее время имеются признаки приближающейся свадьбы. Райхон Уласенова через это видео поделилась важным событием в жизни своего сына со своими поклонниками, разделив с ними эту радость.
Желаем молодой семье счастья, здоровья и взаимного уважения! Пусть их жизнь будет наполнена радостью и счастьем.