Tohir Sodiqov: "Oila – muhabbat va sodiqlik asosidir"
Tohir Sodiqov – o‘zbek estradasining taniqli vakillaridan biri, musiqachi, bastakor, aktyor va “Bolalar” guruhi solisti sifatida ko‘pchilikka yaxshi tanish. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U O‘zbekistonda xizmat ko‘rsatgan artist unvoniga ega bo‘lib, “Nihol” mukofoti hamda “Tarona” kabi nufuzli sovrinlarni qo‘lga kiritgan. Yaqinda san’atkor intervyulardan birida oilasining mustahkamligi haqida fikr bildirdi.
U oila masalasida qat’iy qarashlarga ega ekanligini ta’kidladi. Xonandaning so‘zlariga ko‘ra, oilaning barqaror bo‘lishi uchun mas’uliyat va sodiqlik muhim ahamiyatga ega.
“Bir ishni boshlagan bo‘lsang, albatta, uni oxirigacha yetkazish kerak. Erkak kishi uchun ayol bitta bo‘lishi lozim.
U eng yaxshi ko‘rgan, jonajon insoni va oilaning haqiqiy bekasi bo‘lishi shart,” – dedi Tohir Sodiqov. San’atkorning ta’kidlashicha, oila muqaddas tushuncha bo‘lib, unda muhabbat, ishonch va barqarorlik asosiy o‘rin tutadi.

Тохир Содиков: "Семья – основа любви и верности"
Тохир Содиков – один из известных представителей узбекской эстрады, музыкант, композитор, актёр и солист группы «Дети», хорошо знаком многим. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он имеет звание Заслуженного артиста Узбекистана, а также получил престижные награды, такие как «Нихол» и «Тарона». Недавно артист в одном из интервью поделился мнением о крепости своей семьи.
Он подчеркнул, что имеет твёрдую позицию по вопросам семьи. По словам певца, для стабильности семьи важны ответственность и верность.
«Если начал какое-то дело, обязательно нужно довести его до конца. Для мужчины женщина должна быть одна.
Она должна быть самым любимым, дорогим человеком и настоящей хранительницей семьи», – сказал Тохир Содиков. По словам артиста, семья – святое понятие, в котором любовь, доверие и стабильность занимают главное место.