O‘zbekiston xalq artisti Yulduz Usmonova va xonanda Malikning birgalikda kuylagan yangi “Pomada” nomli qo‘shig‘i taqdim etildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu qo‘shiq ijtimoiy tarmoqlarda tezda ommalashib, ko‘plab muhokamalarga sabab bo‘lmoqda. Premyera doirasida qo‘shiqka oid videolavhalar ham tarmoqlarda joylashtirildi.
Ma’lum qilinishicha, Yulduz Usmonova va Malik avval ham birgalikda bir nechta ijodiy loyihalarni amalga oshirgan. Ularning turli tillarda ijro etilgan qo‘shiqlari muxlislar tomonidan iliq kutib olingan.
Jumladan, “O‘zbekcha gapir”, “Ku-ku” va “Da kujo shumo” kabi taronalar ushbu ijodkorlarning eng mashhur ishlari qatoriga kiradi. Yangi “Pomada” qo‘shig‘i ham muxlislar tomonidan ijobiy baholanib, o‘ziga xos tarzda trendga aylandi.

Юлдуз Усмонова и Малик новый дуэт – “Помада”
Народная артистка Узбекистана Юлдуз Усмонова и певец Малик представили совместную новую песню под названием “Помада”. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта песня быстро стала популярной в социальных сетях и вызвала множество обсуждений. В рамках премьеры видеоматериалы, связанные с песней, также были размещены в сети.
Сообщается, что Юлдуз Усмонова и Малик ранее уже реализовывали несколько творческих проектов вместе. Их песни, исполненные на разных языках, тепло принимались поклонниками.
В частности, такие композиции, как “O‘zbekcha gapir”, “Ku-ku” и “Da kujo shumo”, входят в число самых известных работ этих исполнителей. Новая песня “Помада” также получила положительные отзывы от поклонников и стала трендом в своем уникальном стиле.