Yorqinxo‘ja Umarovdan
Xonanda Yorqinxo‘ja Umarov yaqin kunlarda yangi qo‘shig‘ini muxlislar e’tiboriga taqdim etishini ma’lum qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu yangi tarona "Kelinchak" deb nomlanadi. San’atkor bu xushxabarni o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasi orqali e’lon qilib, qo‘shiq ustida jamoasi bilan katta mehnat qilganini ta’kidladi.
Yorqinxo‘janing so‘zlariga ko‘ra, "Kelinchak" taronasi samimiy ohangga ega bo‘lib, tinglovchilarga iliq kayfiyat ulashadi va yurakka yaqin bo‘ladi. Bu yangilik xonandaning muxlislari tomonidan katta quvonch bilan kutib olindi.
Ijtimoiy tarmoqlarda ko‘plab izohlar qoldirilib, obunachilar yangi qo‘shiqning tezroq chiqishini intiqlik bilan kutayotganini yozishdi. Shuningdek, ular Yorqinxo‘jaga omad va ijodiy muvaffaqiyatlar tilab, o‘z qo‘llab-quvvatlovlarini bildirishdi.

Певец Ёркинхо́джа Умаров сообщил, что в ближайшие дни представит новую песню своим поклонникам. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта новая композиция называется "Келинчак". Артист объявил эту радостную новость на своей странице в социальных сетях и подчеркнул, что вместе со своей командой усердно работал над песней.
По словам Ёркинхо́джи, песня "Келинчак" обладает искренним настроением, дарит слушателям тёплое настроение и близка сердцу. Эта новость была с большим удовольствием встречена поклонниками певца.
В социальных сетях оставлено множество комментариев, подписчики с нетерпением ждут скорейшего выхода новой песни. Также они пожелали Ёркинхо́дже удачи и творческих успехов, выразив свою поддержку.