Mashhur xonanda Shirin Zaitova 27-fevral kuni o‘zining 35 yoshini qarshi oldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Nafis ijrosi va betakror ovozi bilan muxlislar mehrini qozongan xonanda uchun bu kun unutilmas xotiralar bilan yodda qoldi. Tug‘ilgan kun munosabati bilan yaqinlari va dugonalari Shirinning uyiga kutilmagan tashrif buyurib, uni samimiy tabriklashdi.
Mehmonlar chiroyli guldastalar va esdalik sovg‘alari bilan kelib, xonandaga sog‘lik, baxt, xotirjamlik va ijodiy muvaffaqiyatlar tilashdi. Bayram samimiy va iliq muhitda o‘tdi.
Yaqinlarining e’tibori va mehr-muhabbati Shirin Zaitovaga ruhiy ko‘tarinkilik va ijodiy ilhom bag‘ishladi. Ushbu quvonchli lahzalar uning hayotida unutilmas xotiraga aylandi.
Shirinning muxlislari ham ijtimoiy tarmoqlarda faol bo‘lib, uni tug‘ilgan kuni bilan qizg‘in tabriklashdi. Chiroyli va samimiy tilaklar bilan xonandaning kayfiyatini yanada ko‘tardilar.
Bundan tashqari, Shirinning turmush o‘rtog‘i Nodir Zaitov ham Instagram sahifasida post joylab, rafiqasini tug‘ilgan kuni bilan tabrikladi. U o‘z tabrigida mehr va samimiyat bilan xonandaga o‘zining chuqur ehtiromini izhor etdi.

Ширин Зайитова с радостью отметила свой 35-й день рождения
Известная певица Ширин Зайитова 27 февраля отметила свой 35-й день рождения. Об этом сообщил Zamin.uz.
Для певицы, завоевавшей любовь поклонников своим изысканным исполнением и неповторимым голосом, этот день остался в памяти как незабываемое событие. В честь дня рождения близкие и подруги неожиданно пришли к Ширин домой, чтобы искренне поздравить её.
Гости пришли с красивыми букетами и памятными подарками, пожелали певице здоровья, счастья, спокойствия и творческих успехов. Праздник прошёл в тёплой и душевной атмосфере.
Внимание и любовь близких подарили Ширин Зайитовой душевный подъём и творческое вдохновение. Эти радостные моменты стали незабываемым воспоминанием в её жизни.
Поклонники Ширин также активно поздравляли её в социальных сетях, тепло и искренне желая всего наилучшего, что ещё больше подняло настроение певицы.
Кроме того, супруг Ширин, Нодир Зайитов, опубликовал пост в Instagram, поздравив супругу с днём рождения. В своём поздравлении он с любовью и искренностью выразил певице своё глубокое уважение.