Shirin Zaitova 35 yoshga to'ldi, yaqinlari bilan bayram qildi
O’zbek estrada san'atining yulduzi Shirin Zaitova bugun, 27-fevral kuni o’ttiz besh yoshga to’ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mashhur xonanda tug‘ilgan kunini yaqin do’stlari va oila a’zolari bag‘rida nishonladi. Uning uyiga kutilmagan mehmonlar tashrif buyurib, Shirin Zaitovani samimiy tabriklar bilan quvontirishdi.
Gul dastalari, sovg‘alar hamda mehrli tilaklar xonandaga juda yoqdi. Shirin Zaitova uchun bu kun unutilmas lahzalarga to’ldi.
Yaqinlarining e’tibori va iliq so‘zlari unga yangi ijodiy g‘oyalar bag‘ishladi. Xonanda o’z navbatida barcha tabriklar uchun minnatdorchilik bildirib, muxlislari hamda yaqinlariga cheksiz hurmatini izhor qildi.
Ijtimoiy tarmoqlarda xonandaning sadosi va ijodiga mehr muhrlangan ko’plab izohlar kelib tushdi. Muxlislar Shirin Zaitovaga sog‘lik, baxt va yaratish qudratini tilashdi.
Shuningdek, Shirinning turmush o‘rtog‘i Nodir Zaitov Instagram sahifasida rafiqasiga bag‘ishlab samimiy tabrik yozib qoldirdi.

Ширин Зайотова отметила 35-летие, отпраздновала с близкими
Звезда узбекской эстрады Ширин Заитова сегодня, 27 февраля, отметила тридцать пять лет. Об этом сообщает Zamin.uz.
Известная певица отпраздновала день рождения в кругу близких друзей и членов семьи. В ее дом пришли неожиданные гости, которые порадовали Ширин Заитову искренними поздравлениями.
Букеты цветов, подарки и теплые пожелания очень понравились певице. Этот день стал для Ширин Заитовой наполненным незабываемыми моментами.
Внимание и теплые слова близких вдохновили ее на новые творческие идеи. В свою очередь, певица выразила благодарность за все поздравления и безграничное уважение своим поклонникам и близким.
В социальных сетях поступило множество комментариев, наполненных любовью к голосу и творчеству певицы. Поклонники пожелали Ширин Заитовой здоровья, счастья и творческих успехов.
Кроме того, супруг Ширин, Нодир Заитов, оставил на своей странице в Instagram искреннее поздравление, посвященное супруге.