Yorqinxo‘ja Umarov "Kelinchak" qo‘shig‘ini taqdim etishga tayyorlanmoqda
Xonanda Yorqinxo‘ja Umarov tez orada yangi qo‘shig‘ini muxlislar e’tiboriga havola etishini e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Yangi tarona "Kelinchak" deb nomlanadi. San’atkor bu xushxabarni ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasi orqali ma’lum qilib, yangi qo‘shiq ustida jamoasi bilan faol ishlaganini aytib o‘tdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, "Kelinchak" taronasi tinglovchilarga iliq kayfiyat ulashadi, yurakka yaqin va samimiy ohangda bo‘ladi. Ushbu yangilik Yorqinxo‘janing muxlislari tomonidan katta quvonch bilan qarshi olindi.
Izohlarda ko‘plab obunachilar qo‘shiqning tezroq premyera qilinishini intiqlik bilan kutayotganini yozib, xonandaga omad va ijodiy muvaffaqiyatlar tilashdi. Bu esa san’atkorning ijodiy ishlariga qo‘shimcha ilhom bag‘ishlashi shubhasiz.
Yangi tarona muxlislar orasida katta hayajon va qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda. Yorqinxo‘ja Umarovning ijodi har doim yangiliklar bilan boyib boradi va bu safar ham muxlislarni xursand qilishiga ishonchimiz komil.

Яркинходжа Умаров готовится представить песню "Келинчак"
Певец Ёркинхожа Умаров объявил, что вскоре представит новую песню своим поклонникам. Об этом сообщает Zamin.uz.
Новая композиция называется "Келинчак". Артист сообщил эту радостную новость на своей странице в социальных сетях, отметив, что активно работал над новой песней вместе со своей командой.
По его словам, песня "Келинчак" подарит слушателям тёплое настроение, будет близкой сердцу и исполнена в искреннем тоне. Эта новость была с большим воодушевлением встречена поклонниками Ёркинхожи.
В комментариях многие подписчики выразили нетерпение скорейшего выхода песни и пожелали певцу удачи и творческих успехов. Это, без сомнения, придаст артисту дополнительное вдохновение для дальнейшей работы.
Ожидается, что новая композиция вызовет большой интерес и волнение среди поклонников. Творчество Ёркинхожи Умарова всегда обогащается новинками, и мы уверены, что и в этот раз он порадует своих слушателей.