Parizoda bahoriy uslubi bilan yana diqqatda
Bahor fasli kirishi bilan shou-biznes dunyosida taniqli shaxslar o‘z imijlarida iliq va yorqin ranglarga e’tibor qaratishni boshlashdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ular orasida o‘zining noyob uslubi va jozibasi bilan ajralib turuvchi raqqosa Parizoda yangi suratlari orqali yana diqqat markazida bo‘ldi. Iste’dodli san’atkor moda olamidagi eng so‘nggi trendlarni kuzatib, turli uslublarni dadillik bilan sinab ko‘rishi bilan mashhur.
Yaqinda u shaxsiy ijtimoiy tarmoqlarida bahor kayfiyatini aks ettiruvchi, yengil va nafis matodan tikilgan ko‘ylakda tushgan suratlarini namoyish etdi. Katta sahnadagi yorqin chiqishlari, murakkab raqs sahnalari va avvalgi betakror loyihalari orqali katta shuhrat qozongan Parizoda, bu safar ham o‘zining vizual estetika va obraz jihatidan muxlislarini xushnud etdi.
Uning har bir ijodiy qadamini qo‘llab-quvvatlaydigan muxlislari bu yorqin va nafis imijni yuqori baholashdi. Avvallari ham turli milliy va zamonaviy uslublari bilan trendlarni belgilab kelgan raqqosa, bu gal ham o‘z an’anasiga sodiq qolib, muxlislariga bahor rangi va ilhom ulashdi.

Паризода с весенним стилем снова в центре внимания
С наступлением весны в мире шоу-бизнеса известные личности начали обращать внимание на теплые и яркие цвета в своих образах. Об этом сообщает Zamin.uz.
Среди них танцовщица Паризода, выделяющаяся своим уникальным стилем и обаянием, вновь оказалась в центре внимания благодаря новым фотографиям. Талантливая артистка известна тем, что следит за последними трендами в мире моды и смело экспериментирует с различными стилями.
Недавно она показала в своих личных социальных сетях фотографии в платье из легкой и изящной ткани, отражающем весеннее настроение. Паризода, завоевавшая большую славу благодаря ярким выступлениям на большой сцене, сложным танцевальным номерам и уникальным проектам, на этот раз также порадовала своих поклонников визуальной эстетикой и образом.
Ее поклонники, поддерживающие каждый творческий шаг, высоко оценили этот яркий и изящный образ. Ранее танцовщица, задававшая тренды различными национальными и современными стилями, и на этот раз осталась верна своей традиции, подарив поклонникам весенние цвета и вдохновение.