Burak O‘zchivit Sochini O‘zi Kaltalatishini Oshkor Qildi
Turkiyaning taniqli va boy aktyorlaridan biri Burak O‘zchivit yaqinda bergan intervyusida shaxsiy hayoti haqida qiziqarli ma’lumotlar bilan bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U 20 yildan beri sochini o‘zi kaltalatib, tartibga solib kelishini aytib o‘tdi. Aktyor ba’zi filmlar uchun sochini ataylab o‘stirganini va suratga olish ishlari tugagach, mashinka yordamida o‘zi olib tashlaganini ta’kidladi.
Bu yangilik ko‘plab muxlislar uchun kutilmagan bo‘ldi. Intervyuni olib borgan boshlovchi ham buni eshitgach, hayratini yashira olmadi.
“Mashhurlar orasida deyarli barchasining shaxsiy stilist va sartaroshlari bor. Sizning sochingiz juda ideal holatda,” dedi u.
Burak O‘zchivit esa bu oddiy bir odat ekanini, tashqi ko‘rinishini o‘zi nazorat qilishni afzal ko‘rishini bildirdi. Aktyor o‘zini parvarish qilish masalasida mustaqil bo‘lishni afzal biladi.

Бурак Озчивит раскрыл, что сам подстригает свои волосы
Один из известных и богатых турецких актёров Бурак Озчивит недавно в интервью поделился интересными фактами о своей личной жизни. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он рассказал, что уже 20 лет сам стрижет и ухаживает за своими волосами. Актёр отметил, что для некоторых фильмов он специально отращивал волосы, а после окончания съёмок самостоятельно сбривал их машинкой.
Эта новость стала неожиданностью для многих поклонников. Ведущий интервью, услышав это, тоже не смог скрыть своего удивления.
«У большинства знаменитостей есть личные стилисты и парикмахеры. Ваши волосы всегда в идеальном состоянии», — сказал он.
Бурак Озчивит же объяснил, что это просто привычка, и он предпочитает сам контролировать свой внешний вид. Актёр предпочитает быть самостоятельным в вопросах ухода за собой.