U ushbu muhim lahzalarni ijtimoiy tarmoqlarda muxlislari bilan bo'lishdi. Aysanemxon bolaligidan turk estradasining mashhur yulduzi Tarkanning qo'shiqlarini tinglab ulg'ayganini aytadi.
Shu sababli, bu konsert uning uzoq yillik orzularidan biri edi. U izohlardan birida o'z his-tuyg'ularini yashirmay, "Orzularimdan biri amalga oshdi, urra!" deb yozib qoldirgan.
Muxlislar esa uning quvonchiga sherik bo'lib, unga samimiy tilaklar bildirishmoqda. Aysanemxonning Istanbulga safari ijtimoiy tarmoqlarda katta qiziqish uyg'otmoqda.
Muxlislar aktrisaning bu yangiliklarini iliq kutib olishmoqda va unga omad tilamoqda. Ushbu safar Aysanemxon uchun unutilmas voqea bo'lganiga shubha yo'q.
Aktrisaning ijodiy faoliyati va shaxsiy hayoti doimiy diqqat markazida qolmoqda. Bu kabi voqealar muxlislarga uning hayoti haqida yanada ko'proq bilish imkonini beradi.

Актриса Айсанемхон приняла участие в концерте Таркана в Стамбуле
Актриса Айсанемхон Юсупова приняла участие в концерте Таркана, который состоялся в Стамбуле. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она поделилась этими важными моментами с поклонниками в социальных сетях. Айсанемхон говорит, что с детства слушала песни знаменитой турецкой эстрадной звезды Таркана.
Поэтому этот концерт был одной из её давних мечт. В одном из комментариев она не скрывала своих эмоций и написала: «Одна из моих мечт сбылась, ура!»
Поклонники разделяют её радость и выражают искренние пожелания. Поездка Айсанемхон в Стамбул вызвала большой интерес в социальных сетях.
Поклонники тепло встречают эти новости актрисы и желают ей удачи. Нет сомнений, что эта поездка стала незабываемым событием для Айсанемхон.
Творческая деятельность и личная жизнь актрисы всегда находятся в центре внимания. Такие события дают поклонникам возможность узнать о её жизни ещё больше.