Tohir Sodiqov oilaviy qadriyatlar haqida so'z yuritdi
Tohir Sodiqov o‘zbek estradasining mashhur vakillaridan biri bo‘lib, u musiqachi, bastakor, aktyor va “Bolalar” guruhi solisti sifatida ko‘pchilik tomonidan yaxshi tanilgan. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U O‘zbekistonda xizmat ko‘rsatgan artist unvoniga sazovor bo‘lgan va “Nihol” mukofoti hamda “Tarona” kabi nufuzli sovrinlar bilan taqdirlangan. San'atkor intervyularidan birida oilasini qanday qilib mustahkam saqlab kelayotgani haqida fikr bildirdi.
U oilaviy masalalarda qat’iy qarashlarga ega ekanligini oshkor qildi. Uning fikricha, bir ishni boshlaganingdan keyin uni oxiriga yetkazish muhimdir.
Erkak uchun ayol bitta bo‘lishi kerak va u eng yaxshi ko‘rgan, jonajon, o‘z oilasining bekasi bo‘lishi shart. Tohir Sodiqovning so‘zlariga ko‘ra, oila muqaddas tushuncha bo‘lib, unga sodiqlik va mas’uliyat bilan yondashish kerak.
Unga ko‘ra, baxtli turmushning asosi muhabbat, ishonch va barqarorlikdan iborat. Bu qadriyatlar oilani mustahkam qiladi va uni yanada baxtli qiladi.

Тохир Содиков рассказал о семейных ценностях
Тохир Содиков — один из известных представителей узбекской эстрады, музыкант, композитор, актёр и солист группы «Bolalar», хорошо известный многим. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он удостоен звания Заслуженного артиста Узбекистана и награждён престижными премиями, такими как «Нихол» и «Тарона». В одном из интервью артист поделился своим мнением о том, как он сохраняет крепкую семью.
Он признался, что придерживается строгих взглядов на семейные вопросы. По его мнению, начав дело, важно довести его до конца.
Для мужчины женщина должна быть одна, она должна быть самой любимой, родной и хранительницей своей семьи. По словам Тохира Содикова, семья — это святое понятие, к которому нужно относиться с верностью и ответственностью.
По его мнению, основа счастливой жизни — это любовь, доверие и стабильность. Эти ценности укрепляют семью и делают её ещё счастливее.