Krishtianu Ronaldu yangi sog‘liq loyihasiga sarmoya kiritdi
41 yoshli portugaliyalik futbolchi 7,5 million dollar sarmoya kiritib, zamonaviy avlod uchun raqamli va shaxsiylashtirilgan sog‘liq va farovonlik tizimi Pro2col Software faoliyatida qatnashmoqda. Rasmiy ma’lumotlarga ko‘ra, Ronaldu Herbalife kompaniyasiga tegishli bo‘lgan HBL Pro2col Software sho‘ba korxonasining 10 foiz aksiyalarini sotib oldi.
Pro2col tizimi Herbalife distribyutorlariga mijozlar bilan samarali ishlash va ularni qo‘llab-quvvatlash uchun vositalar va tahliliy ma’lumotlar taqdim etadi. Bu esa shaxsiylashtirilgan ovqatlanish va sog‘lomlashtirish xizmatlarini kengroq ommaga yetkazish imkoniyatini beradi.
Qayd etilishicha, Ronaldu 2013 yildan beri Herbalife bilan hamkorlik qilib kelmoqda va bu yangi investitsiya uning sog‘liq va farovonlik sohasidagi faolligini yanada mustahkamlaydi.

Криштиану Роналду инвестировал в новый проект в области здравоохранения
Криштиану Роналду, забивший больше всех голов в мировом футболе, несмотря на высокую зарплату в саудовской команде «Ан-Наср», начал новый бизнес-проект. Об этом сообщает Zamin.uz.
41-летний португальский футболист вложил 7,5 миллиона долларов и участвует в деятельности цифровой и персонализированной системы здоровья и благополучия нового поколения Pro2col Software. Согласно официальным данным, Роналду приобрёл 10 процентов акций дочерней компании HBL Pro2col Software, принадлежащей компании Herbalife.
Система Pro2col предоставляет дистрибьюторам Herbalife инструменты и аналитические данные для эффективной работы с клиентами и их поддержки. Это даёт возможность шире распространять персонализированные услуги питания и оздоровления.
Отмечается, что Роналду сотрудничает с Herbalife с 2013 года, и эта новая инвестиция ещё больше укрепляет его активность в области здоровья и благополучия.