Krishtianu Ronaldu sog‘liq texnologiyasiga 7,5 mln dollar sarmoya kiritdi
Dunyo futbolida eng ko‘p gol urgan Krishtianu Ronaldu, Saudiya Arabistonining "An-Nasr" jamoasida yuqori maosh bilan o‘ynayotgan bo‘lsa-da, yana bir yangi biznes loyihasiga qadam qo‘ydi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
41 yoshli portugaliyalik futbolchi 7,5 million dollarlik investitsiya kiritib, zamonaviy avlod uchun raqamli va shaxsiylashtirilgan sog‘liq hamda farovonlik tizimi Pro2col Software faoliyatida ishtirok etmoqda. Rasmiy xabarga ko‘ra, Ronaldu Herbalife kompaniyasiga tegishli HBL Pro2col Software sho‘ba korxonasi aksiyalarining 10 foizini sotib oldi.
Pro2col tizimi Herbalife distribyutorlariga mijozlar bilan samarali ishlash va ularni qo‘llab-quvvatlash uchun vositalar hamda tahliliy ma’lumotlar taqdim etadi. Bu esa shaxsiylashtirilgan ovqatlanish va sog‘lomlashtirish xizmatlarini kengroq auditoriyaga yetkazish imkonini yaratadi.
Qayd etilishicha, Ronaldu 2013 yildan beri Herbalife bilan hamkorlik qilib kelmoqda va bu yangi investitsiya uning sog‘liq va farovonlik sohasidagi faolligini yanada mustahkamlaydi.

Криштиану Роналду инвестировал 7,5 млн долларов в технологии здравоохранения
Криштиану Роналду, забивший больше всех голов в мировом футболе и играющий за саудовскую команду «Ан-Наср» с высокой зарплатой, сделал шаг в новый бизнес-проект. Об этом сообщает Zamin.uz.
41-летний португальский футболист вложил 7,5 миллиона долларов и участвует в деятельности цифровой и персонализированной системы здоровья и благополучия нового поколения Pro2col Software. Согласно официальному сообщению, Роналду приобрел 10 процентов акций дочерней компании HBL Pro2col Software, принадлежащей компании Herbalife.
Система Pro2col предоставляет дистрибьюторам Herbalife инструменты и аналитические данные для эффективной работы с клиентами и их поддержки. Это создает возможность расширить аудиторию персонализированных услуг по питанию и оздоровлению.
Отмечается, что Роналду сотрудничает с Herbalife с 2013 года, и эта новая инвестиция еще больше укрепляет его активность в сфере здоровья и благополучия.