Rayhon Munisa Rizayevaning So'nggi Qo'shig'ini Eshitmaganini Aytmoqda
Xonanda Rayhon G'aniyeva "IntervyuTV" ko'rsatuvining navbatdagi sonida mehmon bo'ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Suhbat davomida boshlovchi undan "Xonanda Munisa Rizayevaning qo'shiqlarini tinglab turasizmi, so'nggi qo'shig'ini eshitdingizmi?" deb so'radi. Rayhon savolga bir oz o'ylanib javob berdi: "Rostini aytsam, Munisaning so'nggi qo'shig'ini hali eshitmadim.
Uni qandaydir ma'noda biroz tushunmadim. U juda hissiyotga beriladigan, emotsional kishi.
Balki aynan shuning uchun shunday qilgandir." Shuningdek, xonanda har bir insonning hayot yo'li alohida bo'lishini ta'kidladi: "Mening alohida yo'lim bor, uning ham alohida yo'li bor. Mening o'z oilam bor, uning ham o'z oilasi bor.
Eng muhimi, ikkalasi ham baxtli bo'lsin. Men ularga faqatgina baxt tilayman," dedi Rayhon.
Xonandaning bu mulohazali va samimiy javobi tomoshabinlar tomonidan iliq kutib olindi. Rayhonning bu so'zlari uning samimiy va ochiqko'ngil inson ekanligini yana bir bor tasdiqladi.
U har bir insonning o'z yo'li va baxti borligini, eng asosiysi, har kim o'z yo'lida baxtli bo'lishi kerakligini aytib o'tdi. Bu fikrlar ko'plab tomoshabinlar tomonidan qo'llab-quvvatlandi va ijobiy baholandi.

Райхон Муниса Ризаева говорит, что не слышала последнюю песню
Певица Райхон Ганиева стала гостем очередного выпуска программы "ИнтервьюTV". Об этом сообщил Zamin.uz.
В ходе беседы ведущий спросил у неё: "Вы слушаете песни певицы Мунисы Ризаевой, слышали ли её последнюю песню?" Райхон немного подумала и ответила: "Честно говоря, я ещё не слышала последнюю песню Мунисы.
В каком-то смысле я её немного не поняла. Она очень эмоциональный человек.
Возможно, именно поэтому она так поступила." Также певица подчеркнула, что у каждого человека свой жизненный путь: "У меня свой путь, у неё тоже свой. У меня есть своя семья, у неё своя семья.
Самое главное, чтобы обе были счастливы. Я желаю им только счастья," — сказала Райхон.
Этот вдумчивый и искренний ответ певицы тепло приняли зрители. Слова Райхон ещё раз подтвердили, что она искренний и открытый человек.
Она отметила, что у каждого человека есть свой путь и счастье, и самое главное — чтобы каждый был счастлив на своём пути. Эти мысли получили поддержку и положительную оценку многих зрителей.