Rayhon birinchi nikohi haqida ochiq gapirdi
Suhbat davomida unga birinchi nikohi haqida savol berildi: "Munosabatlaringiz qanday boshlandi va qanday yakunlandi?" Rayhon javob berdi: "Menimcha, buni ko‘pchilik yaxshi biladi. Bizning tanishuvimiz klip suratga olish jarayonida boshlandi.
Suratga olish tugagach, men va singlim dam olishga ketdik. Dam olish vaqtida telefonimga xabar keldi: 'Siz menga turmushga chiqasizmi?' Xabarni o‘qib, biz kuldik, chunki yoshimiz orasida katta farq bor edi.
Biroq, qandaydir tarzda hammasi rivojlandi va men turmushga chiqdim. Oxir-oqibat, bu nikoh ajralish bilan yakunlandi." Rayhon fikrini davom ettirib, "Menimcha, barcha nikohlar osmondan belgilanadi.
Biz esa o‘zimiz ustimizdan hukmronlik qila olmaymiz va nima bo‘lishidan qat’i nazar, Allohga shukr qilaman. Bu nikohdan ikki ajoyib o‘g‘lim bor.
Hozir esa har birimizning o‘z hayotimiz, o‘z oilamiz bor. Eng muhimi, hammamiz baxtli bo‘lishimiz kerak," dedi.
U, shuningdek, "Bolalar hujjatlari masalasida bir necha bor uchrashdik, lekin bundan boshqa hech narsa yo‘q," deb so‘zlarini yakunladi.

Райхон открыто рассказала о первом браке
Во время беседы ей задали вопрос о первом браке: "Как начались ваши отношения и как они закончились?" Райхон ответила: "Я думаю, многие это хорошо знают. Наше знакомство началось во время съемок клипа.
После съемок я с сестрой поехали отдыхать. Во время отдыха мне пришло сообщение: 'Ты выйдешь за меня замуж?' Прочитав сообщение, мы рассмеялись, потому что между нами была большая разница в возрасте.
Однако, как-то всё развивалось, и я вышла замуж. В итоге этот брак закончился разводом." Райхон продолжила: "Я считаю, что все браки предопределены свыше.
Мы не можем управлять собой, и независимо от того, что происходит, я благодарна Богу. От этого брака у меня есть два замечательных сына.
Сейчас у каждого из нас своя жизнь, своя семья. Главное, чтобы мы все были счастливы," — сказала она.
Также она завершила словами: "По поводу документов на детей мы встречались несколько раз, но ничего больше."