U o'z sahifasida ushbu yangi ko'rinishini joylab, muxlislari bilan fikr almashdi. Aktrisa post ostida "Bahoriy obraz tayyor, qanday baholaysiz?" deb izoh qoldirdi.
Bu savol kuzatuvchilar orasida katta qiziqish uyg'otdi. Muqaddas Sadullayevaning muxlislari uning yangi obrazini yuqori baholashdi va ijobiy fikrlar bildirishdi.
Ko'pchilik uning yangi ko'rinishi bahor kayfiyatini chiroyli aks ettirganini ta'kidladi. Aktrisaning yangi qiyofasi nafaqat bahoriy ruhni, balki uning ijodiy yondashuvini ham yaxshi ifoda etgan.
Shu sababli, muxlislar tomonidan iliq qabul qilindi. Muxlislari aktrisani ijodiy yangiliklar bilan doimiy ravishda hayratda qoldirishini umid qilishmoqda.

Мукассад Садуллаева представила свой новый весенний образ
Актриса Мукассад Садуллаева в социальных сетях представила новый образ, соответствующий весеннему сезону. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она опубликовала этот новый образ на своей странице и поделилась мнением с поклонниками. Под постом актриса оставила комментарий: «Весенний образ готов, как оцениваете?»
Этот вопрос вызвал большой интерес среди подписчиков. Поклонники Мукассад Садуллаевой высоко оценили её новый образ и выразили положительные отзывы.
Многие отметили, что её новый внешний вид прекрасно отражает весеннее настроение. Новый образ актрисы хорошо передал не только весенний дух, но и её творческий подход.
Поэтому он был тепло принят поклонниками. Фанаты надеются, что актриса будет постоянно удивлять их творческими новинками.